Месецът на любовта е, нека всеки да сияе!

  • 14 354
  • 553
# 15
И от мен обич и късмет.
Виж целия пост
# 16
Хлъц, ние ще направим 1/4 век напролет.
Виж целия пост
# 17
Е ,Вълчо вие ще празнувате сребърна сватба тогава! Laughing
Виж целия пост
# 18
Честита Ви годишнина Ванче, да сте заедно и да се обичате и уважавате   Praynig

Хубав и весел месец на всички и само хубави новини да има  Praynig Praynig Praynig

Вълчо, страшно много се радвам че хубавото момче вече е добре  Hug


Наде, честит рожден ден на патерици  Embarassed

Жива, здрава, все така красива и борбена и да си многооооооооо обичана  Hug  bouquet


Think
, Ивката е наша гордост  Heart Eyes поздравления за успехите й   bouquet
Нека прави все повече стабилни и самостоятелни крачки напред   Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 19
Наде, с голямо закъснение ти честитя рождения ден и ти желая здраве, щастие и любов  bouquet.

Ванче, честита годишнина  bouquet
Виж целия пост
# 20

Ванче, честит празник!   bouquet
Усетете тръпката, пак!
Виж целия пост
# 21
Хайде цоп и ние Mr. Green
Пожелавам на всички един прекрасен месец,изпълнен с много положителни емоции и любов- Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 22
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368495.0
Не мога да гледам видеоклипове, вижте вие.
Виж целия пост
# 23
Не мога да гледам такива неща
Явно съм с по-слаба психика,знам ли
Виж целия пост
# 24
Филмчето е за Карин дом. Много добре са го направили. А снимките с които започват и свършвата са от Могилино - там нещата са много подобрени вече. Поне така съобщават и им вярвам.
Виж целия пост
# 25
Изгледах го филмчето, кадрите от Могилино отново ми нахлуха в главата, гледах целия филм преди, няма да казвам колко време не се чувствах на себе си след това  Cry А в това филмче видях много познати и деца и специалисти. Между другото това чаровно момченце със СД, което танцува пред камерата е личното приятелче на Марти в групата от детската градина  Heart Eyes
Хубав месец ви пожелавам, и между другото днес е Петльовден, всички които имат мъжки рожби празнуват. Коли се петел, поверието е следното: "Този обичай е езически и има няколко версии за произхода му. Според някои хипотези жертвоприношението се прави за здраве. Според други обичаят е свързан с отвличането на деца еничари от кърджалиите. Те минавали от къща на къща и принуждавали бащите или да дадат синовете си, или да ги убият собственоръчно. Убивайки петела и правейки с неговата кръв знак на вратата, бащите заблуждавали турците, че са погубили децата си, докато те били скрити и живи и здрави." Аз чакам нашия петел довечера майка ми да го донесе, да спазим традицията.
Виж целия пост
# 26
Айде добър ден и от една бивша и настояща софиянка. Hug
Дано скоро свикна с новото си местожителство,защото засега не се справям добре. Confused
Довечера ще почета какво сте изписали.Успях да прочета обаче,че Кирил е добре и това ме зарадва много,много! Hug
Виж целия пост
# 27
Нашия петел стана на супа скоропостижно, след като излезе наяве,
че прави само секс с кокошките, а от 16 яйца квачката изкара 16 запъртъка.
Само дето ги топри 23 дена.
Дадох линк към темата, да кажете по две добри думи за Карин дом. Ако имате, разбира се.
Виж целия пост
# 28
Здравей и от нас....много любов желая на всички...и най-вече много..здраве и късмет...
Тинк.. както казва Надето  Иви с тези прекрасин очи е една малка принцеса...наистина ме очарова..всичко се чете в погледа и....Ние я караме все по инерция...ще ходим на София ,заради зъбчетата...направоми настръхва косата.пак приспиване...  ooooh! .
Валенце не влизам често и съм пропуснала..пак Софиянче а....нова на старото място...  Laughing.ти си мъжко момиче,ще се справиш отново..  Peace
Виж целия пост
# 29
Дадох линк към темата, да кажете по две добри думи за Карин дом. Ако имате, разбира се.
Вълчо, разбира се че имаме, затова и стои в подписа ми почти година вече "Моля, помогнете"  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия