Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 26-та тема

  • 54 380
  • 365
# 15
Страхотни изглеждат тиквичките - как ги правиш?
Виж целия пост
# 16
От вчера:

- телешко с грах

esy, моля те за рецептата за Пиле марсала от предната тема.

Lois, хареса ми идеята за задушения зелен фасул с лук, чесън и сушени домати - ще го приготвя - задушаваш фасула, добавяш лука, чесъна и доматите и подправяш - така ли ?
Виж целия пост
# 17
Lois , при тебе - картини от една изложба! Много красиво, не се и съмнявам, че е толкова и вкусно.  bouquet

А на краси.мира гъбките и салатката няма да описвам какво предизвикаха у мен.  bouquet


labrex , ти си оправна булка  , ще запретнеш ръкави и утре чакам да видя от теб кавърма , тутманик и специални бисквити за Рекси !  Grinning Може да пробваш и сливите във фризера !  Peace И ако съм на теб , хич няма да се помайвам , ами започвам от сега с готвенето !  Mr. Green

*  *•●  Диди  ●•*  *, то в готварската тема и на мезе да те вземат, се ядва! Grinning   bouquet   Ти си ми съставила меню за една седмица.

От мен /т.е. от мъжО/ една крем супа от праз. Колко се мусих, защото ми се ядеше пилешка супичка, ама той...ще правел чорба от праз. Ама пък толкова вкусна излезе тая супичка, че едва ли си го представяте. Щото аз докато не опитах, пък не ми се и опитваше.....



и пилешки воденички.




Виж целия пост
# 18
момичета много се извинявам,но искам само да се запиша за да ви следя.Като пристрастена съм към тази темичка  Grinning
Виж целия пост
# 19
И аз съм тук  Peace
Виж целия пост
# 20
Lois, и аз чакам рецептата за зеления фасул!  Peace
labrex, как точно я правите чорбата от праз - ние правим една "празена каша" в къщи, много е вкусна, но твоята чорба ми изглежда някак бяла - дай рецепта моля!  Hug
Виж целия пост
# 21
Момичета, много ви благодаря за прекрасните пожелания! Дано моята дъщеричка стане толкова добра кулинарка като всички вас!  newsm51

Аз минавам бързо да се запиша...  Laughing И да почерпя... С ягоди, разбира се... Laughing



Само нещо да ви кажа  Laughing : Ако мъжете ви кажат, че не могат да готвят - не им вярвайте! Оказа се, че моят готви много вкусно, ама не е имал случай да се изяви , човекът. То аз не съм му дала възможност да разгърне неподозираните си кулинарни заложби. Laughing
Виж целия пост
# 22
yagodka   да ти е жива и здрава малката ягодка  bouquet
Много е сладка  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 23
yagodka , много сте хубави - и коси и очи и мигли - завършена принцеса !    bouquet
Виж целия пост
# 24
yagodka, красота! Малка прекрасница ни е тя! Hug
Виж целия пост
# 25
Ягодка, голяма красавица, пу-пу Heart EyesЦелуни я по косичката от мен! Heart Eyes



esy, моля те за рецептата за Пиле марсала от предната тема.

Смайли, заповядай пиленцето

Пепика, за теб   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 26
Красота, красота, Красота
Мила Ягодке, върна ме години назад....... много е миличка и снимките й са прекрасни. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 27
labrex, как точно я правите чорбата от праз - ние правим една "празена каша" в къщи, много е вкусна, но твоята чорба ми изглежда някак бяла - дай рецепта моля!  Hug


t_ilieva , тя хич не е моя, мъжът ми я прави и е за първи път. Ето  рецептата, само че я прави с кисело мляко, нямах сметана вкъщи и я застрои с цяло яйце. не вярвах, че ще се получи такава вкусотия. Напиши моля те как правите празената каша, вече си мисля, че всичко с праз ще да е вкусотия. Всъщност обичам го с домати на салата, слагала съм го на баница и не помня да съм го готвила.

Ягодка, цяло съкровище си имаш вкъщи /че и още едно - цели две!/! Прекрасна е!  bouquet
Виж целия пост
# 28
Shirley-Ann, 3 малки тиквички,нарязани надребно,смесени с 2 яйца,1 ч л  горчица,1/2 ч ч  настърган кашкавал /имах гауда,всякакъв става/, пресен лук нарязан,магданоз,1 с л брашно,сол,черен пипер,пармезан.Всичко се обърква и се слага в намазнена тавичка.Пече се на умерена фурна,докато се зачерви отгоре.Това е.Бързо,лесно и вкусно.  Simple Smile   
Виж целия пост
# 29
  yagodka, колко е мъничка и нежничка, направо бонбонка  love001!
Сега моята заешка кълка направо бледнее Wink:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия