Носите ли каубойски ботуши - от къде ги купувате?

  • 10 212
  • 8
Много харесвам каубойски ботуши и комбинациите, които може да се прави с тях и облеклото - от стандартни до шантави  Laughing Искам да си купя, но не подобни, а истински, а не мога да открия от къде. Интересува ме както магазин в София,така и някой он-лайн. Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 1
.....и аз ги харесвам,но скоро не съм виждала,дано някой да се включи.. Peace
Виж целия пост
# 2
Ebay Peace
Виж целия пост
# 3
Много видове ботуши, както и облекло в каубойски стил: www.sheplers.com Имат доставка до България.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, момичета   bouquet Ще гледам и дано да си харесам нещичко   Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Много видове ботуши, както и облекло в каубойски стил: www.sheplers.com Имат доставка до България.

Отказаха ми поръчката! Shocked Cry Има ли някой опит с този сайт и дали се е случвало на някого? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Отказаха ми поръчката! Shocked Cry Има ли някой опит с този сайт и дали се е случвало на някого? Rolling Eyes
Поръчвала съм преди и никога ми се е случавало да ми откажат. Те изпращат с DHL и обикновенно много бързо идват пратките, бях много доволна. Да не би да си поръчала някаква забранена за износ марка?
Виж целия пост
# 7
Поръчвала съм преди и никога ми се е случавало да ми откажат.

Грешка. Веднъж са ми отказали с думите: "Unfortunately, since we were unable to obtain authorization from your credit company for these charges, your order has been cancelled. Please contact your credit company to obtain detailed information regarding your account."
Аз тогава пуснах още една поръчка наново и веднага изпратих писмо до customer service с номера на поръчката, в което им казах, че картата ми е наред и да не ме занимават с глупости само защото съм от България. При следващите си поръчки вече писах номера на предишната ми поръчка в коментара.
Виж целия пост
# 8
koito se interesuva moga da dostavja super sus pitonova koja gravirani .ka4estvoto e super marka sendra.cenite varirat oot 200 do 300 eu.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия