мътна урина

  • 4 831
  • 12
  Привет на всички,правим опити за бебе,обаче 1 седмица след ОВ започнаха придърпвания в яйчниците,като се изпикая и ме прерязва,забелязах и розово на салфетката,а днес,че и урината ми е мътна и малко мирише на химикал,нямам никакви болки,много съм притеснена,какво може да е това,бъбреци ли,не сам в бг и не мога да отида сега на лекар  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Пусни си стерилна урина.
Виж целия пост
# 2
Ще се прибирам в БГ чак др.месец,в Англия съм и незнам къде да отида за тези процедури,затова питах ако някой има представа какво може да е.
Виж целия пост
# 3
Ще се прибирам в БГ чак др.месец,в Англия съм и незнам къде да отида за тези процедури,затова питах ако някой има представа какво може да е.

Вероятно някаква инфекция на пикочните пътища  Thinking
Виж целия пост
# 4
А може ли да е симптом на бременност,сега четох,че при някои момичета е било така,получи се  след опитите за бебе,повече ме притесни розовото по салфетката,не кръв,а розово newsm78,и имам постоянно опъване на яйчниците,основно сутришната урината е мътна,после се оправя Confused
Виж целия пост
# 5
А може ли да е симптом на бременност,сега четох,че при някои момичета е било така,получи се  след опитите за бебе,повече ме притесни розовото по салфетката,не кръв,а розово newsm78,и имам постоянно опъване на яйчниците,основно сутришната урината е мътна,после се оправя Confused

Да не е е от овулацията това розово - понякога цервикалната слуз е леко оцветена в розово.
А урината ти мътна ли е или по-тъмна? Пишкаш ли по-често?
Виж целия пост
# 6
Мерси,Нати,че откликваш на притесненията ми,незнам,може и овулация да е,а урината е тъмна сутрин,мирише малко остро,после се прояснява на 2.3 пикаене и не мирише, така е от 2.3 дни,а розовото не е течение,като се изпикая,усещам по скоро като силен гъдел и пулсиране като при оргазъм и тогава виждам на салфетката зацапване newsm78,луда работа Thinkingвече незнам какво да мисля,бременност или здр.проблем Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
 Cryсега забелязах и малки кървави слузчета като пикая,ако не изхварлям нещо,явно ми идва по рано,М ми доиде на 20.01,ще се побъркам вече Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
да не е някакъв цистит?  Thinking
Виж целия пост
# 9
незнам,всичко стана след опитите за бебе,не ми се е случвало и за това св шашкам
Виж целия пост
# 10
Ако е цистит или ако са песъчинки и предположим, че тази кръв е от там, би трябвало да имаш болка или парене  Thinking А ти казваш, че нито като пишкаш те боли, нито пък бъбреците  Thinking
Може наистина да ти идва по-рано  Thinking
Виж целия пост
# 11
Днес е обадих на моя гинеколог в БГ и му обясних ситуацията,той каза,че може да е от овулацията или пикочна инфекция,да изчакам и пак да му звънна,а лека болка имам след като се изпикая,а не по време на пикаене,нямам и парене,тайно се надявах,че може да е бременност,ама... newsm78
Виж целия пост
# 12
ели1309
незнам как са при вас нещата с ходене на лекар, тук ако не успеем да се разберем с личен лекар за изследвания или нямаме време - имаме много частни лаборатории които работят едва ли не денонощно. без изследване на 1.) микробиология урина, 2) урина общо химическо и седимент, 3) ПКК+ДКК+СУЕ , не може да се говори.
 Ако е инфекция е крайно несериозно да се изчаква
дали си струват тези работни часове които не искате да пропуснете, ако евентуално усложнено състояние изисква по късно повече лечение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия