Въпроси към модераторите и администраторите

  • 93 527
  • 1 392
Предишната подобна тема навърши точно една година и стана прекалено дълга, затова отварям нова.

Моля, ако имате въпроси, изискващи отговори от модератори и администратори, задайте ги тук, в тази тема.
Темата не е дискусионна, а предполага стил "въпрос-отговор".


Моля, преди да попитате, уверете се, че отговорът на въпроса Ви не се "крие" в някоя от закованите теми по-горе.
На въпроси от рода "защо не ми се отчитат публикациите" и "защо не мога да публикувам обява", чиито отговори са ясно видими в закованите теми, няма да бъде отговаряно.
Виж целия пост
# 1
Здравейте, досега не съм влизала във форума на бг мама, но имам регистрация. Не мога да се логна обаче. Когато въведа потребителското име и паролата ми дава "Потребителското име не съществува". Моля за помощ
Виж целия пост
# 2
Niakoi moje li da mi pomogne KREDOR-a mi ne iska da pi6e na BG v internet, edinstveno v dokumenti na word i exel stava. Svalih i novata fonetika, rovih iz nastrojkite,no ni6to ne stava :
Виж целия пост
# 3
Здравейте, досега не съм влизала във форума на бг мама, но имам регистрация. Не мога да се логна обаче. Когато въведа потребителското име и паролата ми дава "Потребителското име не съществува". Моля за помощ
A кое е потребителското име?
Виж целия пост
# 4
Извинявам се за безпокойството предварително, но тъй като не виждам опция как да изтрия профила си , имам голямата молба Вие да го направите, за което предварително благодаря!

Поздрави
Виж целия пост
# 5
Извинявам се за безпокойството предварително, но тъй като не виждам опция как да изтрия профила си , имам голямата молба Вие да го направите, за което предварително благодаря!

Поздрави
не можеш сама
Виж целия пост
# 6
Искам да ви помоля да пуснете Молбата ни за Помощ като отделна тема във форума. Ние сме Асоциация на болните от муковисцидоза и едно от нашите момичета е много зле. Имаме нужда от помоща на сайта ,тъй като е най-посещавания,пък лично аз съм се убедила ,че хората ,които влизат тук са сътрадателни , мили и добри.
Отчаяна съм и моля за Лозинка.
                                     http://www.lifewithcf.org/
 Не бих ви обезпокоила,ако наистина не се нуждаехме от вашата помощ.
Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 7
Брех, да му се не види - и аз тук с въпрос.  Blush
Направих няколко опита да изпратя ЛС до потребителка, чийто никнейм се различава от този на друга потребителка по това, че на едната името е в кавички, а на другата без такива. Ако е необходимо на ЛС ще цитирам и точни акаунти, за да е коректно. След покана да бъде изпратено ЛС, системата ми изписва, че няма намерен такъв потребител, като същевременно изпраща ЛС до грешния ( тоест не този, който съм желала) потребител.
А, сега де? newsm78
Виж целия пост
# 8
Брех, да му се не види - и аз тук с въпрос.  Blush
Направих няколко опита да изпратя ЛС до потребителка, чийто никнейм се различава от този на друга потребителка по това, че на едната името е в кавички, а на другата без такива. Ако е необходимо на ЛС ще цитирам и точни акаунти, за да е коректно. След покана да бъде изпратено ЛС, системата ми изписва, че няма намерен такъв потребител, като същевременно изпраща ЛС до грешния ( тоест не този, който съм желала) потребител.
А, сега де? newsm78
Влизам със същия проблем!От една седмица се опивам да изпратя съобщение до потребител с кавички,но отива при друг-без такива.
Неудобно ми е вече да притеснявам грешния потребител,а държа,този до който изпращам да получи съобщението ми.
Моля за помощ Praynig
Виж целия пост
# 9
Моля, напишете името на потребителката/потребителките.
Виж целия пост
# 10
От известно време имам проблем с рекламата на Сentrum - всеки път, когато се появи и курсорът на мишката ми попадне случайно на нея, браузърът ми (ИЕ) блокира и се налага да го затворя. Не е проблем да влизам във форума с друг браузър, но ми е странно защо само на тази реклама се получава този ефект, при никоя друга нямам проблеми, независимо колко е мигаща и динамична.
Виж целия пост
# 11
Същият проблем имам като Как' Сийкиния, единствената разлика е, че браузърът ми Опера.
Понеже до сега никой не се беше оплакал, мислех, че проблем има само при мен.
Виж целия пост
# 12
Съжалявам за неприятния ефект!
Информирах хората от рекламната агенция, надявам се бързо да вземат мерки.

Явно проблемът се появява при някаква комбинация от версия на браузера и версия на flash player-а.

Може ли да ми кажете кои са вашите версии?
Виж целия пост
# 13
slavina и ''slavina''
Виж целия пост
# 14
Всъщност ''slavina'' е само екранно име sisonka7409 е ника на потребителката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия