Свалят професор Вучков от ефир

  • 1 611
  • 18
Свалят професор Вучков от ефир

В новата програмна схема не присъстват предаванията „Времена и нрави” на професор Вучков и „Истории с Патрашкова”. Искаме да благодарим на професор Вучков и Кристина Патрашкова за работата им с нас. На този етап ТВ2 се променя към повече развлечение и тези две предавания не намериха място в новата ни схема.

Е как така, с какво ще си пълнят предаването "Господари на ефира", та той им беше един от любимците  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Мила господари на ефира ще просъществува и без Вучков.Има толкова смешници по нашите ТВ ,че направо нямам думи.
Виж целия пост
# 2
Тц,тц баба ми няма да го преживее  Mr. Green ,ала едва ли ще слезе от ефир,
все ще има предложения от други телевизии.  Wink
Виж целия пост
# 3
Лелелеле, ужасТ, и какво ще правим сега newsm62
Виж целия пост
# 4
А може би е свързано с факта, че Доган ще купува или е купил тази телевизия!
Виж целия пост
# 5
Едно хубаво дело да направят Laughing
Виж целия пост
# 6
Спокойно, ще го вземат от друго място.
Виж целия пост
# 7
горкия вучков..сигурно трудно ще го преживее,чак ми става жал за милия човечец..толкова обича да е пред камера.. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз пък съжалявам за Патрашкова!  Confused Много я харесвам, а и предаването й също! Дано да я видя отново на екран по някоя от ТВ.  Peace
Виж целия пост
# 9
Крайно време беше, то не че няма и други малоумия по наште телевизии ама тоя избива рибата  Sick
Виж целия пост
# 10
Крайно време беше, то не че няма и други малоумия по наште телевизии ама тоя избива рибата  Sick
Много си права  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
крайно време беше
Виж целия пост
# 12
Ох,дано!Отдавна ми е писнало от неговата арогантност и само да разпитва зрителите колко хора го гледат в тяхното село.
Виж целия пост
# 13
Най-накрая се осъзнаха тия хора!!! Тоя човек си живее в миналото направо  Laughing И някъде, не се сещам точно къде - във вестник или списание, четох, че въпросният господин е викал "На всички телевизии ще им падне рейтинга, след като аз напусна!"  Joy Joy Joy hahaha Не мисля, че Вучков е за пред телевизия...  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
Мога само да съжалявам.Това ми е от любимите предавания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия