Ползвате ли услугите на нашенци ?

  • 5 208
  • 76
Не6то съм се активизирала...ша про6тавате  Wink

Мисълта ми е следната, ползвате ли услугите на наШенци, там, където се подвизавате?

Ето аз замисляйки се и по4есвайки се дълбокомислено там където не ме сърби  newsm78, отговарям положително - фризьорката ми, наше моми4е, данъ4ни декл. ми попълва нашенец, колата съ6то сме я поверили на доверен наш 4овек...сигурно има какво да добавя, но това на първо по4есване.
Виж целия пост
# 1
Не. Просто няма...

Не познавам нито фризьори, нито водопроводчици, нито техници, които да са българи...

Била съм на гинеколог-българин, но инцидентно (нещо по спешност ми трябваше, а тогавашната ми лекарка не бачкаше). Обаче за него ми бяха разказвали разни неща и не повторих...  Confused
Виж целия пост
# 2
  Професионални такива и тук няма.
 Но приятелски ми се е случвало да използвам. Имам приятелка шивачка, която притеснявам редовно.  Grinning
 Доста Бг момчета са строители, водопроводчици, ел. техници, които извън работно време се отзовават при нужда и заплащането е далеч от пазарното. Плюс това са съвестни и ползвалите услугите им са доволни.  Peace

Виж целия пост
# 3
много бих искала да "ползвам" нашенци, т.е. нямам нищо против  bowuu
за съжаление ни фризьорката, ни колата, ни данъците, та даже и хранителните услуги не са от нашенци в нашето семейство - за добро или за лошо, отделече сме си по-мили  Grinning
Виж целия пост
# 4
Фризьорката ми е българка Grinning Други "професионалисти" не съм срещала Thinking
Виж целия пост
# 5
не Blush
Виж целия пост
# 6
Не, тук около нас няма други българи наблизо.
Виж целия пост
# 7
Не.
Знам за българин фризьор, но не ходя при него, имам си американка. Има две български докторици (GPта) тук, но не ходя и при тях, ходих при едната преди години, но се отказах, другата не съм я срещала. Докторката беше готина, но самата им практика беше ужасна и заради това се отказах, не е нищо лично или затова, че е българка.
За данъците мъжът ми си има човек, за другите услуги си викаме по канален ред който-каквото. Колите ни не се е налагало да ги оправяме, но си имаме сервиз към дилършипа, откъдето са купени.
Виж целия пост
# 8
Много исках да си намеря бьлгарска фризьорка, ама така и не сьм срещала. Мисля че има, но сигорно живеят много далече, така че се отказах да си тьрся. Познавам една бьлгарка, която е козметичка и работи в нашия квартал и сьм решила да отида при нея на педикюр лятото. До колкото си спомням, ползвала сьм услугите на бьлгарин само един пьт. Човека продаваше застраховки и купих от него здравна застраховка за майка ми, когато ми дойде на гости. Той живее в друг град и всичко уредих по телефона, така че дори не сьм го срещала. Определено бих ползвала услугите на бьлгарин, ако може да ми свьрши работата професионално, но не бих тьрсила непременно само такьв. 
Виж целия пост
# 9
Зъболекарят ни е българин (не детският).
С това се изчерпват услугите, които ползваме.

Мента, за В. Меламед ли става въпрос?Може и на лични
Виж целия пост
# 10
Зъболекарите ни са българи, Самолетни билети и почивки се купуват от години от българин. За другите услуги използваме местни.
Виж целия пост
# 11
не,защото тук няма професионални такива.А ако имаше бих ползвала услугите само на фризьор нашенец,поне ще ме разбере какво искам. Peace
Виж целия пост
# 12
Да, но не е било нарочно - просто са предлагали най-ниски цени. Миналата година ползвахме една компания за местене и момчетата бяха българи. Също и си файлнахме таксите със един българин, но още се двоумим за това тази година, дали пак при него или да рискуваме сами да си ги свършим. А и последно си взехме самолетни билети от една агенция, в която работят българи, те предложиха най-ниската цена.
Виж целия пост
# 13
Не. Единствено, си поверяваме децата понякога, при разни екстремни ситуации. Но е безвъзмездно, а не като платена услуга...
Виж целия пост
# 14
Веднъж повикахме две момчета, да ни оправят хола на къщата, преди да се нанесем. Повече услугите им не бих ползвала, нито бих ги препоръчала.
Не ме интересува националността, а дали ще ми свършат качествено работата, на каква цена, лицензирани ли са и ще имам ли гаранция след това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия