Споделете 98

  • 22 188
  • 716
# 705
Култово, култово, много ми хареса!!!! Mr. Green
2 канидат-миски направиха М. Цветков на луд в собственото му шоу и го принудиха да ги помоли да напуснат шоуто, защото не пожелаха да отговарят на иначе наистина възтъпите и .....тенденциозни въпроси, които се задават за "уж проверка" на интелектуалните им способности.

Мъчили са се да блеснат сценаристите му, ноооо, удариха на камък!!! Кандидатката от Перник просто....рулира (казано на тийнейджърски).
Виж целия пост
# 706
в каква поза е Имелда на дивана,
Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог. /2/
Не подчертавай напразно думички, счупих си мишката.
Виж целия пост
# 707
Не намирам темата с въпросите, затова ще въпросна тук.  Защо не виждам нито един пост от днес, последния е от вчера? И от началната страница като вляза пак същото. Сега, когато пиша виждам следното Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 129 нови отговора
Виж целия пост
# 708
Вълк, ти гледай друго да не си счупиш, мишка ще си купиш.
Виж целия пост
# 709
И аз имах форумски сън.
Бяхме с Джей Джей и МГМ на футболен мач. МГМ ни се караше, че пием малки бири. А Джей Джей и обясняваше, че не може да пие голяма бира, защото е бременна.
 Предишният път като сънувах съфорумка, тя се похвали на следващия ден, че е бременна, мислете му. Laughing

Альоооооо, мадам, как ще съм бременна?! Не съм! Аз, га исках да ме прочетат не прихванах. Сега хич не е момента  Laughing
Виж целия пост
# 710
Не намирам темата с въпросите, затова ще въпросна тук.  Защо не виждам нито един пост от днес, последния е от вчера? И от началната страница като вляза пак същото. Сега, когато пиша виждам следното Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 129 нови отговора

Айде марш да четеш в правилата.  Laughing
Кеша, минзухар, кеша.
Виж целия пост
# 711
...2 канидат-миски направиха М. Цветков на луд в собственото му шоу и го принудиха да ги помоли да напуснат шоуто, защото не пожелаха да отговарят на иначе наистина възтъпите и .....тенденциозни въпроси, които се задават за "уж проверка" на интелектуалните им способности...

Жози, и най-мъдрият си е малко прост, а след толкова години "на живо" в телевизията хептен изпростява.

Апропо, понеже не смея дори да допусна кощунствената мисъл, че Де Ваня не си е измила чашите, явно петната в най-горната са от монитора ми.
Виж целия пост
# 712
Не знам, дали Белоградчишките скали, са едно от чудесата на света, но отределено, са едно от чудесата във форума.
Виж целия пост
# 713
Какво правите, бе, мушмороци?
Виж целия пост
# 714
Нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379347.new#new

Кроасания, ела да се похвалиш там  Hug
Виж целия пост
# 715
С това подзаглавие пуснете следващия спамо-чат.
Запознаването с хронологията на събитията в ТАЗИ тема, би ви предпазила от ненужно гръмки и неуместни констатации.
Виж целия пост
# 716
Маркрит, браво, дете  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия