Споделете 99

  • 21 054
  • 770
Много съм развълнувана, защото това е първата споделетска тема, която пускам.
Колебаех се между горното заглавие и "99 споделящи девици, мерят цици". Ако трябва, ще пусна анкета.

Но, стига театро...
Старт  Simple Smile

Виж целия пост
# 1
Пу първа ...
Виж целия пост
# 2
Добър вечер, драго ми е да ви чета  Mr. Green

ДоБре съм, дори повече, отколкото трябва. Но съм в цикъл пролетен  Mr. Green И се разпъпквам отвсякъде. Зелено ми е на гащите, жълто около устата и широко около врата. Абе, с няколко думи: Дупе да мий яко  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Споделям, че се радвам да видя Кроасания!
Споделям, че от другия понеделник си имам нова работа  Grinning .
Виж целия пост
# 4
Айййй....аз цял ден се чудя ,от де да започна...брат ми решил да става военен  Sick ..няк'ва в Уебшота ме кани да и ставам любовница  Sick Пих бира и ядох перла  Sick Мойто не ще да ми купи цигари ...мързяло го било  Twisted Evil Умрях от скука.....май е по-добре скоро да почвам работа  Crossing Arms Нооооооо...зъбарката срути де що имах керемидка и тухла по зъбките...  Mr. Green Ба си....сигурно и аз съм в ня'ква дуБка Shocked
И не мога да вдена,'що някой хора...като чуят това ,което ги интересува и задоволява,като отговор,изчезват яко дим Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Искам да си споделя умората. Някой иска ли я? Или мързела? Едното поне вземете  Crossing Arms

Остава ми още един месец на работа и се усещам, че хич не ми се работи. Т.е. работи ми се (по принцип), но все гледам календара, все едно сама ще се обърне страницата. Много ще ми е мъчно за колегите, но не за самата работа. Винаги съм знаела, че това не е за мен, заричах се, че такова нещо никога няма да работя и как се нахендрих баш на такава работа, не знам!
Виж целия пост
# 6
Подарявам две деца. Плюс допълнителни екстри. Вземете ги, моля!
Виж целия пост
# 7
Браво, Умбре! Стискам палци Simple Smile

Вечерях с половин буркан кисели краставички и парче гуадамур. На финала си пийнах малко от маринатата. Сега се чудя когаще започне да ме боли стомаха  Laughing
Виж целия пост
# 8
Чертички?
Виж целия пост
# 9
Kви чертички , Рокси ??? Rolling Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 10
Червени.
Виж целия пост
# 11
Deb взимам мързела,а наJulie ..децата! Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue
Markrit ...Окочата яла краставички бре! Laughing
Виж целия пост
# 12
Предлагам темата да остане само с думата Споделете и цифра 99  Laughing
опс, двете нули ме зоват  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Е, нека се оакаме, че тогаз.
Виж целия пост
# 14
Zolla, 'дет' са две, там са и три. Вземай и моето. Ама не знам що за ентусиаст си!? Хем мързел вземаш, хем деца. Трудна работа. Ако се надяваш те да ти чистят и готвят.... съмнявам се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия