Ще се побъркам......от радост!!!

  • 2 448
  • 40
Не мога да спра да рева, два часа след като направих теста,се появи втора много бледа черта, какво означава това...... newsm45
Виж целия пост
# 1
Означава да си направиш още един тест.  Praynig
Виж целия пост
# 2
Ами два часа не е малко множко Rolling Eyes И аз искам да са истински тези две чертички, но защо утре не направиш още един. Успех ти желая и стискам палци Hug Peace
Виж целия пост
# 3
Стискам ти палци, Миленче! Успокой се и направи втори тест!
Виж целия пост
# 4
Успокой се моля те.
И утре пак си направи тестче.
С теб сме и се  baby_neutral!
Виж целия пост
# 5
Означва, че е време да си направиш кръвен тест и да забравиш всички такива уринни!
Марш в посока клиника/лаборатория!!!!!
Виж целия пост
# 6
Означва, че е време да си направиш кръвен тест и да забравиш всички такива уринни!
Марш в посока клиника/лаборатория!!!!!

Точно това смятам да направя, в 16.30 съм на лекар. Не мога да си намеря място от притеснение. Продължавайте да ми стискате палци, това явно помага Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря ви, много ви обичам!!!
Виж целия пост
# 7
Стискам и на краката. Wink
И да не забравиш да се отчетеш веднага след това.
Успех!
Виж целия пост
# 8
Ох, дано да е вярно туй дето си го мисля EFP fingerscrossed
В кой ден от цикъла си? Със първата урина ли го направи?
Виж целия пост
# 9
Едно мънинко мънинко нещо се спотаило в корема ми и няма да ми даде мира до другия вторник, когато ще го видя съвсем ясно. Mr. Green Днес видяхме само едно петънце, сакчето с плодчето - другата седмица щото днес е много рано....хихихихи Joy
Виж целия пост
# 10
Браво, честито Laughing
Виж целия пост
# 11
Божеееее.........как се радвам Миленка, направо думи нямам Blush
Представям си щастието ти...много целувки на теб и на малкото нещо в корема ти, да се похвалиш официално във вторник Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

Това смятам показва колко мноооооооого се радвам за теб! Честито, мамче! Стискаме палци за следващия преглед!
Виж целия пост
# 13
Ехейййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООО! Много се радвам на новината!
Виж целия пост
# 14
Знаех си аз, че е време вече за добри новини.

Голямо честито от мен! Желая ти леко и безпроблемно бременеене! наслаждавай се на всеки миг от тези невероятни 9 месеца! А след тях ти пожелавам най-сладкия бебок на света!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия