115 DE: Вече нямаме право да бъдем слаби - мъжки момичета сме, а не жени

  • 18 148
  • 293
# 60
Сърфи, аз разбрах, че според теб не може да се живее с тях и за това ти писах, че може.  Wink А за леглото спор няма!  Peace Нали са рогати, няма как да не могат да си използват рогата по предназначение!  Mr. Green
Деси, консултирай се и с друг лекар. Аз АБ не тача! Но когато има нужда, няма как! Дано бъзро се оправи хлапето!  Hug

Между другото най-накрая открих оригинална швейцарска рецепта за рюбли кухен. Който я иска, да пише на лични.

Айде изчезвам на бач, че кой знае колко много работа ме чака... Tired
Виж целия пост
# 61
Наистина е ад. Нали преди 3-4 седмици и аз минах оттам, вила съм от болки, докато подейства АБ, място не можех да си намеря. Абе сравнимо е само с непрестанни контракции  Twisted Evil
Виж целия пост
# 62
Деси, аз писах по принцип, не разбрах, че вече сте лекували (май пак съм минала по диагонала).Може би трябва да продължите АБ до 10 дни? Или да го смените? Непременно консултация с друг лекар.
Виж целия пост
# 63
АБ пие детето, докато свърши бурканчето, не докато отшумят симптомите. Особено при инфектоцефа.

с никой не може да се живее.Ни рогати, ни космати,
 "Мъжът е естествен враг на жената."казва моя светъл пример в живота . Нал' тей?
Вечке, имам супер рецепта за фондан, с глюкозка е, разточва се леко и тънко и в домашни условия приготвен не излиза скъп. трябва ли ти още,  да ти пусна лс?
Виж целия пост
# 64
Ами то бурканчето свърши точно на 7-мия ден - той нашия ги изчислява до последната капчица .... сега викате е момента да пробвам другия прехвален лекар в района  Twisted Evil
Виж целия пост
# 65
Сърфи, аз разбрах, че според теб не може да се живее с тях и за това ти писах, че може.  Wink

 Mr. Green Хер Сърфов също е рогач Wink

Риенска, аз не съм Вечка,но моля за рецептата за фондана, че след 2 седмици и аз трябва да правя торта...за рогатия. Mr. Green Twisted Evil

Виж целия пост
# 66
Абе кога успяхте да изпишете старата тема, че и сумати страници от новата..   #Crazy

Уфф, ние пак сме болни и не ставаме за никакви срещи...  ooooh! малката уж изкара magen-darm вируса и след 5 дена диета май избьрзах като й дадох пак мляко. Вчера беше пак голямото поврьщане, че и днес с durchfall.  Confused

Момичета, кажете какво давате при разстройство? Засега нищо не иска да яде и не я насилвам, но гледам поне да пие достатьчно.   smile3541

Татяна, ти и мен ме запали с този лаптоп и ще взема да купя и аз на малката. Току виж се задьржала малко на едно място. Ти на кой точно модел се спря?  Hug
Виж целия пост
# 67
Милена имаШе 2 пъти отит. Първия път го раzбра лекаря, имаШе Т и zа това я zаведох, ина4е не я е боляло и zа товане подоzирах. Иzписаха й Отофовен и си мина.
Втория път пла4еШе жално от болка, когато легна да спи. Обадих се на педи, каzаха ми да й давам Нурофен zа да може да спи и да я водя след обяд. Тогава й иzписаха АБ, zаради болките и zаЩото 1 седмица след товани предстоеШе пътуване със самолет.
Виж целия пост
# 68
Мате,къде ще ходите да гледате зайчета,че нещо не разбрах.
Може и ние да се присъединим,ако малката принцеса приема мъжка компания Wink
А иначе за твое(е и мое де) щастие Тихуана има огромна градина,която е затворена и е топло,
и се пафка.Ама и аз тая седмица съм пас,че татито ни зачезва за Бг.

Риен,би ли ми метнала и на мен рецептата,че и при мен положението е сериозно от към
рогатите-3броя ooooh!Благодарско Hug
Виж целия пост
# 69
Момичета, кажете какво давате при разстройство? Засега нищо не иска да яде и не я насилвам, но гледам поне да пие достатьчно.   smile3541

Перентерол, оризова вода за пиене, банани, обикновени бисквити и солети.
Виж целия пост
# 70
Ама ние АБ-то вчера го свършихме бе хора....аз днес отидох, защото не ми се вижда здрав след АБ  Confused Колко АБ да пием....ИнфектоЦеф го пихме 7 дни....

Значи Аб е бил слаб или не за вашата инфекция. Отивай на друг доктор.
Виж целия пост
# 71
Цитат
. Слушай сега за тестото:
1 с.л. желатин
3 с.л. вода
2 с.л. лимонов сок
1 ч.л. глюкоза
500 г пудра захар
 Оставяш желатина да поеме водата и след това добавяш другите две течни съставки, разтапяш на слаба топлина и замесваш със захарта. Лимоновият сок може да е и такъв... от шишенце, купен. При него предимството е, че няма частици от пулп, но пък...знам ли, не  е фатално и с натурален: отстраняваш ако име нещо след изцеждането  и това е. Може и лимонтозу, разтворено в същото количество вода вместо сока от лимон. Тетсото съхне бързо, веднага трябва да го увиеш добре. Количеството на захарта е трудно да се определи до грам: там е до налучкване. За всеки случай не замесвай цялото количество в началото или по_точно не го изсивпай наведнъж преди замесване. Добавяй си постепенно до достигане на необходимата твърдост. Вероятно е да ти е нужно и повече от половин килограм захар...ще видиш как ще дойде. За покритие оставяш по_ меко, за фигурки добавяш повечко захар. Разбира се, може и да не ти допадне изобщо. Мисля, че като всяко нещо е въпрос на предпочиатнеие и на навик. Харесваме си нещо и постепенно на неговата база си изработваме нашите си методи за работа.

Ето това е, аз го облагородих с няколко капки бадемова есенция , при течните съставки , една лъжица Gelier Zucker / в разтопения желатин/ и понеже ми беше малко пудрата захар реших да сложа една лъжица Мондамин/ светъл естествено/ . За покриване на торта ви препоръчвам да не слагате мондамин. Тестото съвсем малко се втвърдява като изстине. Може да точиш докато е топло. Правиш и точиш, покриваш.
Виж целия пост
# 72
Боже ква сьм завеяна... как не се сетих сутринта да й дам перентерол, хем ми седи в шкафа от последния пьт! Ей сега като се сьбуди веднага ще й дам...

Сьрф, мерси   newsm51
Виж целия пост
# 73
Нали си имахме една кулинарна тема? Давайте и там рецептите. Като се разкулинарствам в новата кухня, да не мислите, че ще имам време да се връщам 346 теми назад?
Виж целия пост
# 74
Риен, аз си поръчах вече от бакфън. Тия дни ще се похваля - смятам да изпробвам една идея за локомотив. Ама да не ми се смеете, че сефте ще докарвам фигурална торта.
Иве, при нас изписват един гъст сироп с пектин за диария при децата, защото имодиум не става за тях. Ако трябва да погледна точното название на опаковката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия