за маската с аспирин и розова вода

  • 25 900
  • 73
# 45
Я да питам за аспирин в шампоана - при всяко измиване ли слагате или примерно веднъж в седмицата?
Аз говорех за 4 ампули течен аналгин в шампоана, и с аспирин ли става? newsm78
Виж целия пост
# 46
А с Upsarin дали става,той всъщност нали е аспирин с вит.С? Защото само това имам вкъщи, а силно ме заинтригувахте с тази маска.
Виж целия пост
# 47
А с Upsarin дали става,той всъщност нали е аспирин с вит.С? Защото само това имам вкъщи, а силно ме заинтригувахте с тази маска.
Ами би трябвало да става.Нали и упсаринът съдържа салицилова киселина,а витамин С предполагам е добре дошло за кожата... Wink
Я да питам за аспирин в шампоана - при всяко измиване ли слагате или примерно веднъж в седмицата?
Аз говорех за 4 ампули течен аналгин в шампоана, и с аспирин ли става? newsm78
Виж на предните страници,момичетата са писали за аспирин в шампуана.  Peace
 А сместа с розова вода пак не успях да я направя такава,че да става за мазане.Прибавих мед,но и така не става.Маже се ,но пък не ми понесе на кожата,цялото ми лице се зачерви.Аз обаче съм упорита  Mr. Green Другата седмица пак ще пробвам.Ако не успея да забъркам каша за мазане,ще прибавя и кисело мляко.Да видим какво ще стане..
Виж целия пост
# 48
Напоследък много мазна ми става кожата и направо лъщи..ужас!Ще пробвам с тая маска с аспирина и се надявам малко да се поизсуши, ама пък да не е съвсем много!  Thinking Peace
Виж целия пост
# 49
Направих си маската с меда, защото това имах вкъщи и си измих лицето..а вечерта преди лягане да си се мия ли с мойте си неща или да оставя така ..тъй като сега ми е чиста кожата и се чудя!! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 50
Направих си маската, защото ми се стори лесна. Варианта с мед. Потресена съм от страхотния резултат. Мисля да я правя 1-2 пъти седмично, защото почиства много добре и кожата ми стана мека, гладка и нежна Shocked.
Виж целия пост
# 51
Здравейте ,вчера си направих маската за първи път и резултатът е по-бяла кожа, но черните точки упорито си стоят  Cry и даже много суха ми стана след това кожата.
Виж целия пост
# 52
И аз ще пробвам.
Виктория,аз винаги си правя маските вечер към 6-7 ч. и после си лягам така.
Колко време след това трябва да се полза крем с висок фактор, като я правя вечер, за следващия ден фактор 15 нисък ли е?
Виж целия пост
# 53

Колко време след това трябва да се полза крем с висок фактор, като я правя вечер, за следващия ден фактор 15 нисък ли е?
Мисля, че е нисък. При положение, че кожата става фоточувствителна, факторът трябва да е поне 25. Поне. Аз лично ползвам крем с 50 фактор лятото и 30 зимата.

Правила съм я преди време тази маска, с мед и аспирин и май добре ми действаше. Може би пак ще пробвам.
Виж целия пост
# 54
Здравейте,момичета.Искам да питам за тази маска която е с меда и аспирина по колко се слага и от двете и колко време се стои.
Виж целия пост
# 55
Аз слагам 2 аспирина и лъжичка мед. Стоя 15мин с нея, като преди това хубаво масажирам лицето
Виж целия пост
# 56
Благодаря много за бързият отговор
Виж целия пост
# 57
Жаки,захаросан мед ли използваш или не?
Зарибих се и аз по тази маска. Simple Smile
Виж целия пост
# 58
Аз не смея да я пробвам тази маска - за моята сравнително чувствителна, тънка, много светла и по-скоро суха кожа, комбинацията от ацетил-салицилова киселина и силно алергенен продукт като меда най-вероятно ще доведе до крайно нежелани последствия Rolling Eyes
Но понякога ми се появяват черни точки на носа и май ще опитам маската с белтък и царевично брашно следващия път Thinking
Виж целия пост
# 59
Жаки,захаросан мед ли използваш или не?
Зарибих се и аз по тази маска. Simple Smile
Не, течен билков
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия