Кодово име Травълър

  • 2 442
  • 17

Има ли и други фенове на този сериал?Аз гледах 1-2 серийки,много ми хареса,но е в неудобно за мен време.
Търсих да го дръпна,но в Арената не го намирам.
Разбрах,яе е 8 сесерйки,но незнам дали има и други сезони.
Ще търся инфо,докато се събират фенове  Grinning

------------------
Бърз преглед и разбрах,че сезона е само един,а епизодите са 9.
Виж целия пост
# 1
Аз също съм приятно изненадана от филмчето. Успява да ме държи в напрежение, което рядко се случва. Целият сезон е качен в Замунда - със субтитри.
Виж целия пост
# 2
И на ме ми харесва Shocked филмчето
Виж целия пост
# 3
О,имало фенове. Grinning
Виж целия пост
# 4
Има как да няма.  Simple Smile
 За жалост продуцентите не продължиха филма, а имаше голям потенциал.
А и финала е уникален и още повече ме е яд, че няма друг сезон.   Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Няма да се редя да го гледам тогава  Crossing Arms, още ме е яд за "Нашествие"  Tired.
Виж целия пост
# 6
Епизодите е трябвало да са 18, но поради нисък рейтинг телевизия ABC ги намаля до 8.
В понеделник е последният епизод. Лошото е че ще завърши до никъде - с отворен край.
Виж целия пост
# 7
Аз също съм фенка и много ми хареса сериалчето още първия път, като го пуснаха по Нова. И не мога да разбера защо е с нисък рейтинг, много е динамично, с интересен сюжет и герои, като се сетя колко други тъпи сериали имат по няколко сезона  Close
Снощтата серия как завърши, последно гледах като Уил Травълър го преби оня татуирания и после съм заспала.
Виж целия пост
# 8
Епизодите е трябвало да са 18, но поради нисък рейтинг телевизия ABC ги намаля до 8.
В понеделник е последният епизод. Лошото е че ще завърши до никъде - с отворен край.

А и финала е уникален и още повече ме е яд, че няма друг сезон.   Crossing Arms
Тук намирам противоречие, силно се надявам сериалът да завърши с някакъв край. По възможност щастлив, нали така. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Под какво име го намерихте в Замунда, че нещо не ми се получават нещата? Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 10
Под какво име го намерихте в Замунда, че нещо не ми се получават нещата? Благодаря! Hug
Traveler ,трябва да е. Peace
Виж целия пост
# 11
Не е. Пробвах на БГ, на английски, с едно "L", с две, пак не става.
Виж целия пост
# 12
"Traveler" в секция "Торенти".
Виж целия пост
# 13
Благодаря ти, много съм на "Вие" със свалянето...  bouquet
Виж целия пост
# 14
Тук намирам противоречие, силно се надявам сериалът да завърши с някакъв край. По възможност щастлив, нали така. Simple Smile

Е, завърши ли с някакъв край?
Направо се изложиха. Като знаеш, че няма да има повече епизоди, завърши историята поне!
Тъпа работа.

Все пак ето отговори на някои отворени въпроси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия