Коя според вас трябваше да стане Мис България

  • 3 111
  • 43
Интересно ми е до колко "вота" на зрителите има нещо общо с реалността затова пускам тази анкета.Извинявам се ако има вече такава Embarassed
Виж целия пост
# 1
Много теми за Мис България станаха. Аз лично пратих смс за Елица. Имаше и още две момичета извън тази тройка, които ми харесаха. И все пак - вече едва ли е от значение кой кого е харесал Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Знам за темите,но това е анкета Simple Smile
Виж целия пост
# 3
http://causes.com/antimiss Подкрепете!
Виж целия пост
# 4
Тази която стана Мис Туризъм,тя ми беше фаворитката,Гергушева май беше Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Елица  Peace
Виж целия пост
# 6
и аз Елица
Виж целия пост
# 7
Аз!!! Може да ми е голям носът, но е по-малък от на Антония. Може да са ми големи скулите, но са по-малки от на Бакалова. Може да съм дърта, но на фона на двете младея. Плюс това съм висока, дългокракеста, имам две висши, по едното добутах до докторантура, обичам дивите животни и всеки ден се моля за световен мир. Моля ви да ме подкрепите догодина!  bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 8
Аз!!! Може да ми е голям носът, но е по-малък от на Антония. Може да са ми големи скулите, но са по-малки от на Бакалова. Може да съм дърта, но на фона на двете младея. Плюс това съм висока, дългокракеста, имам две висши, по едното добутах до докторантура, обичам дивите животни и всеки ден се моля за световен мир. Моля ви да ме подкрепите догодина!  bowuu bowuu bowuu
Joy Joy JoyЗадължително ще те подкрепим Joy Joy Joy
Тази година мисля,че трябваше да спечели Елица.Това момиче имаше страхотно излъчване,изглеждаше нежно и свежо Peace
Виж целия пост
# 9
мацката в средата
Виж целия пост
# 10
Гласувах за Надежда-уточнявам, че не съм гледала целия конкурс и не зная как се е представила, но чисто визуално според мен беше най-красивата.
Виж целия пост
# 11
аз гласувах за Надежда Peace
Виж целия пост
# 12
Елица Peace
Виж целия пост
# 13
Деяна! Страшно ми хареса. Но, всъщност почти всички бяха по-красиви от Антония.  Laughing
Виж целия пост
# 14
Елица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия