Освещаване на дом

  • 1 915
  • 8
Здравейте,през Април искаме да направим освещаване на дома си , и някъде прочетох че е хубаво да се направи когато Луната се изпълва/за да е пълен дома/,аз обаче нещо не разбрах от коя до коя дата на Април се изпълва Луната Embarassed Rolling Eyes.Ако някой е спазвал това поверие моля да сподели какво точно се прави.
Виж целия пост
# 1
Пълни глупости,това е църковен ритуал и не виждам причина да се влияе от луната по никакъв начин
Виж целия пост
# 2
Не е хубаво освещаването да е преди Великден, все пак са пости. Ако държиш да е на Новолуние, погледни в лунния календар и си избери дата. Hug
Виж целия пост
# 3
Записвам се да следя темата, че и на нас ни предстои освещаване и всичко ще ми е полезно понеже изобщо не съм наясно какво и кога се прави.Даже не знаех, че не е хубаво да се прави преди Великден.Явно ще изчакаме да е след това.
Виж целия пост
# 4
имаше тема за освещаването ,потърси я ,имаше доста неща написани
Виж целия пост
# 5
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349992.75
Виж целия пост
# 6
а някой може ли да ми напиШе как мога да направя освеЩаване без свеЩеник,4е живея в испания.искаме от самото на4ало,но...
моля ви на ли4ни за да не изпусна неЩо
Виж целия пост
# 7
Запис да следя темата, и аз мисля да осветя дома ни  Peace
Виж целия пост
# 8
Пълни глупости,това е църковен ритуал и не виждам причина да се влияе от луната по никакъв начин
На същото мнение съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия