на помощ при болки в таза и ставите в 9ти месец

  • 6 659
  • 47
Здравейте всички бъдещи мами!
вече съм две седмици преди термин и от седмица имам болка при вървене в лявата бедрена става към таза. Моля ако някоя от вас е изпитвала подобно нещо да ми пише как се е справила, че имам чувството че скоро ще грабна бастуна/ако не родя преди това/. Казаха ми че това е от тежестта на бебето, но няма дали няма начин да се намали болката?? стълбите са ми вече голямо предизвикателство....     Confused ... а казват че трябва да се разхождаме активно....как да стане newsm78 newsm78
благодаря предварително!!
Виж целия пост
# 1
Стискаш зъби и търпиш,това е!
Болка,не болка и аз не се спирах!Няма начин за намаляване на болките в таза и ставите,единствения лек е раждането!  Peace
Пожелавам ти успех и много бързо раждане!
Виж целия пост
# 2
Всичко ме болеше на края.
Виж целия пост
# 3
Ще ти мине като родиш.Няма друг лек. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Казали са ти вече - ще ти мине, като родиш.
Мен също ме болеше ужасно. Нощно време не можех да спя от болка в таза. Направо ми се плачеше... Като родих - болката изчезна. Това е от тежестта, която носиш. Стискай зъби, още малко остана.  Hug
Виж целия пост
# 5
Тазовите кости се разтварят за да подготвят излизането на бебо, при това разпъване на костите няма как да не боли- стискай, скоро ще мине. Успех!
Виж целия пост
# 6
Стискаш зъби и търпиш,това е!
Болка,не болка и аз не се спирах!Няма начин за намаляване на болките в таза и ставите,единствения лек е раждането!
Peace и аз бях така, ٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣  ти е казала лечението Grinning
Леко раждане!
Виж целия пост
# 7
И при мен е така . Накрая вече ставите почнаха да ми изпукват . Още малко остана надявам се да мине всичко Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Полежавай си повече! За какво ти е да се тормозиш с много движение, щом ти причинява болка? Почивай си сега, използвай последните спокойни дни и нощи, щото после няма почивка Grinning
Виж целия пост
# 9
И мен последните месеци всичко ме болеше.
Почивай си,не ти е останало много Wink
Виж целия пост
# 10
Лекарството в случай се нарича раждане.
Почивай си повече и събирай сили!  bouquet
Виж целия пост
# 11
И аз бях така и ми минаваше единствено като вечер мъжо ме "разтриваше"  Blush
Скоро ще ти мине. Леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 12
На мен ходенето ми помага! Ако лежа дълго време, като стана и мен тазобедрената става ужасно ме боли, но като походя из апартамента и минава Simple Smile
На вън не издържам дълго, докато ида до магазина и се върна започват и глезените да ме болят.
Виж целия пост
# 13
Аз имам още 2 месеца и вече всичко ме боли , но както казват и другите като родим всички такива болежки ще ни минат  #Crazy
Виж целия пост
# 14
Последните два месеца ме болеше много таза но ставите не са ме боляли.Няма лек за съжаление.Чак когато родиш нещата ще се оправят  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия