Music Idol 3 - седма тема

  • 26 606
  • 572
# 75
А,на Симона и го няма нещо"р"-то....досега не бях забелязала.........

И ти ли си логопед - сега го забелязах и аз.  Grinning
Виж целия пост
# 76
митко беше страхотен.
И Симона пее,супер е,ама като се сетя,че  е само на 13 и ми домъчнява за пропиляното й дедство Tired
Виж целия пост
# 77
Фънки е прав. И на мен Симона не ми хареса.
Виж целия пост
# 78
Не ми харесва Симона, но поне не крещя този път  ooooh! . Малееей какви пътъчки, жива да не бях.... Crazy
Виж целия пост
# 79
Ето , при първата критика се разрева, не е за деца там  Crossing Arms
Виж целия пост
# 80
Не ми харесва Симона, но поне не крещя този път  ooooh! . Малееей какви пътъчки, жива да не бях.... Crazy
Ма то детето затова вървя толкова сковано, заради тези пътъчки. тези стилисти тая година пак хич ги няма май  ooooh!
Виж целия пост
# 81
Ето , при първата критика се разрева, не е за деца там  Crossing Arms

Да...
Той и Фънки не беше много нежен,де,
но Симона просто не е за там Confused
Виж целия пост
# 82
А,на Симона и го няма нещо"р"-то....досега не бях забелязала.........

И ти ли си логопед - сега го забелязах и аз.  Grinning
Не,с подобен говорен проблем съм Wink...,но и аз мисля,че тая песен не и вървеше-просто с започването на  първите акорди и веднага си представям  достолепната Йорданка Христова/и как натъртва на"р"-то/.......наистина не ми се вързва никак с образа на дете/нито като текст,нито като динамика/
Но,съм впечатлена,че никой от журито не обърна внимание,а миналата година Деница я направиха на дреб за същото нещо/и я пратиха на логопед/....А,за разреването-ми то е ясно,че стигнеш ли дотук-трябва да си подготвен за всякакви коментари/и от журито и от публиката/ и мисля,че затова не трябва да допускат деца.
Виж целия пост
# 83
Направете услуга на това дете и не гласувайте за нея.....само това ми идва.....

А думите на Мария - чак смешно ми стана. Фънки е прав този път. Нищо не беше домислено - ни песен, ни тоалет, ни обувки, нито сценично поведение...... Confused
Виж целия пост
# 84
Ето , при първата критика се разрева, не е за деца там  Crossing Arms

Това на Фънки не беше критика. Мисля, че не възрастта е определяща за разстройването на Симона. Думите му бяха повече от груби. Не разбирам идването и на сцената какво общо имаше с изпълнението на песента. И да има нещо вярно в думите му, можеха да бъдат поднесени с такт и уважение, както към Симона, така и към зрителите!
Виж целия пост
# 85
Ми прав е бачо Фънки Sad И аз не харесах Симона. Всъщност аз, освен глас в нея, нищо друго не виждам. Еднаква ми е винаги, скучничка, няма го обаянието.  Отдавам го на възрастта.
И пак вкарАха ужасните стайлинги ooooh!
Виж целия пост
# 86
Доста голямо самочувствие и увереност се изисква, за да пееш песни на Лили Иванова - Соня направо мяука според мен  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 87
На Соня нещо хич не й се чува гласът...
Виж целия пост
# 88
Не знам за Симона, но Мембреньо трябва да си ходи. През повечето време не се чуваше.
Виж целия пост
# 89
Фънки е груб с всички, но другите не реват  Wink, просто Симона е дете и не е за тем.
Има глас, но всичките и изпълнения са еднакви-крещящи, не ми харесва изобщо.
Излъчване никакво-просто си е дете на фона на останалите, които излъчват сексапил
и песните за възрастни не и подхождат изобщо. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия