Каква беше първата дума не децата ви?

  • 7 472
  • 122
# 60
За моя радост и двамата първо казаха МАМА !
Виж целия пост
# 61
Първата дума на дъщеря ми беше "де-де",а после "та-те" Peace
Виж целия пост
# 62
Като изключим повтарянето на срички от рода на "та-та", "ма-ма" и пр., първата и смислена дума беше "кокъче" / в превод- "копче" /. Simple Smile
Виж целия пост
# 63
Първо "мама" то се знае.
После каза "айде" - турска дума ... no comment
Виж целия пост
# 64
Мойта първата е била "няма" Twisted Evil
Виж целия пост
# 65
Първата дума на 4 месеца беше "гей" Embarassed, ама не знам дали се брои Joy
Иначе първото смислено и употребено на място нещо беше "дай ам", след това "айде" и "айде дай". В момента повтаря "да", "не" и "ох", ама безразборно. Мами, татковци и други роднини тепърва чакаме Hug
Виж целия пост
# 66
Каката каза баба,а малкия тата  Simple Smile
Виж целия пост
# 67
първо каза ба-ба ,доста след това ма-ма
Виж целия пост
# 68
и аз да реша да напиша нещо.
Чудех се дали думичтата "ЕЙ" се брои /или е като агуто дето уж всички бебоци го казват/, но днес ме убеди - знае човека че е обръщение Wink. Докато го кърмех се загледах в ТВ и той "ЕЙ", обръщам се към него и той се ухилва,пак започва да яде и аз пак - ТВ,а той пак ЕЙ - явно така е решил че се казвам Joy
Виж целия пост
# 69
пръво каза де-де, после ма-ма, ба-ба и та-ти, - в този ред
Виж целия пост
# 70
Първо каза кола и кака ,а нямаше кака до нея .А после баба Sick,тата и нааааааааааааааааааааааай накрая мама и то с много подкупи от моя страна с бомбони Twisted Evil
Виж целия пост
# 71
Мама  Grinning Grinning Grinning Grinning ама незнам дали на мен го каза  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 72
Таня каза първо "ма-ма"  Heart Eyes
Виж целия пост
# 73
Ники си каза името, но ето така: Нини Grinning
Виж целия пост
# 74
На дъщеря ми първата дума бе та-талмама каза едва към годинка  и то с едно мечешко звучене, а аз съм фиданчица.Защо ли ???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия