Бъдещи мами - ЮЛИ 2009, тема 31

  • 11 270
  • 307
# 300
ВО ИСТИНА ВОЗКРЕСЕ!


Приятен и усмихнат ден, пълни трапези /и чаши  Joy/ и много натрошени яйчица.
Виж целия пост
# 301
христос воскреси!
прекрасен ден на всички ! и да станете бораци!
 Hug  Hug  Hug от мен !
Виж целия пост
# 302
Добрютро и от мен, и весел празник на всички ви  bouquet

Почвам наред, докато не съм забравила някого:

Списъкът се оказа, че не може да се види от тези, които нямат регистрация в Мултиплай (сайтът, където е качен) - затова, който не може да го види, да пише на мен или на Цветен прашец, за да го пращаме на лични съобщения. Извинявам се за дискомфорта Hug
Скарабей - и аз мисля, че е нормално състоянието ти, но не знам начин да се справиш с него...невралгиите по принцип се успокояват с аналгетици, но сега не можеш да ги ползваш, така че...дано не ти се случва пак Hug
Върдж - почивай си колкото можеш...
Диди - успех на изследванията, да не би да ти е паднало желязото...на такова ми прилича, леко анемично състояние...последно беше казала, че ти е 109..падне ли под 100, знаеш че е рисково. да пишеш какво е станало Hug
Карелия - ние винаги идваме в хотел Аугуста Спа, в други хотели не съм била. Този хотел си има и външен, и вътрешен басейн, най-хубави отзиви чуваме за него и наистина се оказа, че хотелът си струва. цените са малко височки, но пък доста неща се включват в цената. Оплаквания нямам никакви, а аз съм голяма претенция Embarassed В момента има много семейства с деца, така че е подходящо за вас. Иначе самото градче е прекрасно, чисто, има много зеленина, тихичко и спокойно дори в пиковите периоди. Имам доста снимки, така е ако искаш да видиш как изглежда всичко тук, ще ти пусна. Няма да съжалявате ако дойдете, гарантирам ти Hug
Дарка - не мисля, че е било контракция...по принцип, в моменти като този, ако аз усетя дискомфорт, лягам и чакам да ми мине. дано не ти се случва пак де.
Виж целия пост
# 303
   Христот Воскресе!
 Нека само светлина и радост има в сърцата ви на този празник.Весело изкарване!
Виж целия пост
# 304
Христос Возкресе-здраве,спокойствие,хармония и ангела пазител да бди над нас и семействата ни!
ckarabei-подобна болка имам от 4 месец-силна болка,прерязваща-просто бебчо става по-голям и притиска разни органи и нерви-на мен ми се получава доста често когато съм се хранила с подуваща стомаха целулозна храна;признавам си,че боли толкова силно,че дори понякога виждам,че ми се е изпотила тази гърда-като натиснеш е все е дно те удрят в бъбреците при бъбречна криза.
Момичета яйцата са Ви страхотни-и на двете сините са Ви се получили много нежни-някой знае ли как да си направя розово яйце-за женско бебе Grinning
Виж целия пост
# 305
ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
Стеф, когато разказвах за хъркането с лепенето на лепенки в Хисаря бяхме точно в Аугуста. Долу ресторанта е малко от социалистическо време, ама иначе си е готино, а самият град е супер спокоен, зелен наистина е чудесен за почивка и разходки. Да си изкарате чудесно. Една от атракциите било да минеш и да видиш всички чешми в града, само че аз не успях да издържа да обиколя всички, те са си отдалечени една от друга, а аз тогава бях вече в шустия месец и си се уморявах бързо.
Момичета, ще ни заключат темичката и нямаме нова.  
Виж целия пост
# 306
Христос Воскресе! Нека любовта и хармонията никога не напускат дома ви!
Виж целия пост
# 307
Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390165.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия