ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ-16

  • 20 338
  • 471
СТАРИТЕ ТЕМИ: ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5, ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9, ТЕМА 10, ТЕМА 11,
ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15
Виж целия пост
# 1
охоооо, здравейте. дано ни огрее, че аз от четене на супер диалози вече съм в объркване кое са давали, кое е плод на фантазии. супер сте момичета... абе какво стана с ники? къде изчезна?
Виж целия пост
# 2
здравейте на всички
поздравявам ви с Великденския хубав празник и ви желая от сърце Бог да ви пази и вас и семействата ви

и да питам за сериала дали го имаше вчера или няма смисъл да питам  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
 Grinning
Виж целия пост
# 4
Тази вечер дано ни "огрее" да си гледаме сериалчето. Wink
Виж целия пост
# 5
 Whistling
Виж целия пост
# 6
Да следя и аз, че не се знае кога ще дават филма  Wink
Виж целия пост
# 7
И сега за всички фенове и фенки на Крис!!!
http://e.denyl.com/2006/page2.php?cID=2&mID=787
Не е ли сладур Laughing
Виж целия пост
# 8
И сега за всички фенове и фенки на Крис!!!
http://e.denyl.com/2006/page2.php?cID=2&mID=787
Не е ли сладур Laughing
На снимката с очилцата е мноооого смешен  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
В манекенският си период е много сладък Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Привет!

Присъединявам се към вас официално!!!  Flutter Доста време скришом ви четях, но не се стърпявам да се включа. Аз също гласувах на Крис, защото Васил го нямаше  Sad 

Много ме е яд на брадърите. Мразя ги вече дори! Twisted Evil Тяхната алчност придоби доста големи размери! Просташките вметки на Кънчев са под всякаква критика, а аз бях останала с впечатлението, че е интелигент. Или пък доста му пълнят джоба за да се държи по този елементарен начин  Thinking Кога най- сетне ще свърши, че да си гледаме на спокойствие филма  Praynig

Слаш, мнооого ти е хубав подписа   Cry Дай насам и за нас един! Или кажи как да си направя като твоя! Боже, гледам ги двамцата ... и се усещам как се прехласвам.... То бива, бива красота и нежност, ама това прекрачва границата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Да следя и аз, че не се знае кога ще дават филма  Wink

Днес трябва да го дадат....за сряда  newsm78
Виж целия пост
# 12
Привет, момичета    bouquet
Виж целия пост
# 13
Цитат
Заповядайте и дано довечера да ни огрее, че като слушам коментарите за положението във ВИП-а и в сряда няма да гледаме, май!
Megelinka,какви коментари....Какво става във Випа...нещо примадоните се почувстваха позабравени и решиха да ни се понатрапят ли ooooh!  Писна ми....  Светнаха ме ,че вчера са се правили на моралистки и хрисими кравички ....Баси...Това предаване май-май стана Майленска клюкарница Sick

Дано днес да дават Забранена Любов...
 
 Къде изчезна "Мартин Константинов" Момченцето ни  в темата.....???
Ей,Ако четеш, да кажа,че липсваш.... Да не се обиди на онез коментари....Айде включвай се,моля те Hug
Виж целия пост
# 14
Хоп, и аз в новата тема! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия