1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 62

  • 21 551
  • 443
# 15
пенда според мен си се изразила ясно

и не стигаме ли пак до това което написа звездичка - верно секс без ангажименти и двамата го искат и са в кюпа, но това не значи че на сутринта така трябва да ги захвърли и да е толкова груб
все пак кефа си е направил с жената
Тук мога да коментирам и супер Отур обаче с ББ щото за серии без превод Ами това как се държи Онур с Емел? Не ли като с парцал? Crossing Arms Naughty
По повод анкета: не мога да се идинтифицирам с нито една от изредени героини. Може от някои по малко...  Rolling Eyes

и аз си помислих за това, но се въздържах, понеже темата беше за Керем, ама те Баш Онурките не щат да чуят   Simple Smile

Аша, к'во четене, ние продължение на Житието чакаме  Hug
Виж целия пост
# 16
Гласувах с четвърта позиция и...отправям горещи молитви да  си нямаме тук Еда,че... #2gunfireще ни разкатае и нас и фамилиите #Crazy Joy #2gunfire
Виж целия пост
# 17
за анкетата опреличавам себеси с Бену.По някога съм слаба ревлива и отчаяна но само по някога.Хубава тема ще я следя с интерес
Виж целия пост
# 18
пенда според мен си се изразила ясно

и не стигаме ли пак до това което написа звездичка - верно секс без ангажименти и двамата го искат и са в кюпа, но това не значи че на сутринта така трябва да ги захвърли и да е толкова груб
все пак кефа си е направил с жената
Тук мога да коментирам и супер Отур обаче с ББ щото за серии без превод Ами това как се държи Онур с Емел? Не ли като с парцал? Crossing Arms Naughty
По повод анкета: не мога да се идинтифицирам с нито една от изредени героини. Може от някои по малко...  Rolling Eyes

и аз си помислих за това, но се въздържах, понеже темата беше за Керем, ама те Баш Онурките не щат да чуят   Simple Smile

Аша, к'во четене, ние продължение на Житието чакаме  Hug
Е да... отново бб къде го е онзи Онур, нежен, загрижен?  Thinking Няма ли да млъкнеш накрая и оп в кревата!   #Crazy Това какво е?? Не ли е грубост?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 19
пенда според мен си се изразила ясно

и не стигаме ли пак до това което написа звездичка - верно секс без ангажименти и двамата го искат и са в кюпа, но това не значи че на сутринта така трябва да ги захвърли и да е толкова груб
все пак кефа си е направил с жената
Тук мога да коментирам и супер Отур обаче с ББ щото за серии без превод Ами това как се държи Онур с Емел? Не ли като с парцал? Crossing Arms Naughty
По повод анкета: не мога да се идинтифицирам с нито една от изредени героини. Може от някои по малко...  Rolling Eyes

и аз си помислих за това, но се въздържах, понеже темата беше за Керем, ама те Баш Онурките не щат да чуят   Simple Smile

Аша, к'во четене, ние продължение на Житието чакаме  Hug
Е да... отново бб къде го е онзи Онур, нежен, загрижен?  Thinking Няма ли да млъкнеш накрая и оп в кревата!   #Crazy Това какво е?? Не ли е грубост?  Crossing Arms

Не,не е Онур-това е шах шахриар newsm78 Joy
Виж целия пост
# 20
Schmetterling, geradost
 аз ни алкохол, ни кафе пия... ама щом е за идеята една безалкохолна биричка  Crazy
Виж целия пост
# 21
Оф Шмети,рано е ама като гледам тая Еда ми иде да я  smile3557
Какво и е направила Бенну та се кефи на нещастието и не мога да разбера
Звезди,кой с каквото има и харесва важна е компанията  Wink
Виж целия пост
# 22
пенда според мен си се изразила ясно

и не стигаме ли пак до това което написа звездичка - верно секс без ангажименти и двамата го искат и са в кюпа, но това не значи че на сутринта така трябва да ги захвърли и да е толкова груб
все пак кефа си е направил с жената
Тук мога да коментирам и супер Отур обаче с ББ щото за серии без превод Ами това как се държи Онур с Емел? Не ли като с парцал? Crossing Arms Naughty
По повод анкета: не мога да се идинтифицирам с нито една от изредени героини. Може от някои по малко...  Rolling Eyes

и аз си помислих за това, но се въздържах, понеже темата беше за Керем, ама те Баш Онурките не щат да чуят   Simple Smile

Аша, к'во четене, ние продължение на Житието чакаме  Hug
Е да... отново бб къде го е онзи Онур, нежен, загрижен?  Thinking Няма ли да млъкнеш накрая и оп в кревата!   #Crazy Това какво е?? Не ли е грубост?  Crossing Arms

Не,не е Онур-това е шах шахриар newsm78 Joy
smile3534 newsm12 newsm48 Не е супер Онур.
Виж целия пост
# 23

Какво и е направила Бенну та се кефи на нещастието и не мога да разбера

съска и хапе както може #Cussing out
Виж целия пост
# 24
 и аз да се запиша,на анкетата отговорих с  няма такъв персонаж, с който да припознавам,а имам и нещо за всички фенове на Шехи - още подписи,може да ги прибавите към останалите,пишете дали ви харесват  Simple Smile

Виж целия пост
# 25
пенда според мен си се изразила ясно
и не стигаме ли пак до това което написа звездичка - верно секс без ангажименти и двамата го искат и са в кюпа, но това не значи че на сутринта така трябва да ги захвърли и да е толкова груб
все пак кефа си е направил с жената
Тук мога да коментирам и супер Отур обаче с ББ щото за серии без превод Ами това как се държи Онур с Емел? Не ли като с парцал? Crossing Arms Naughty
нали се опитвам да не ги сравнявам пък и има време до този момент тогава ще го обсъждаме с черно, но ББ: И Онур е груб, но поне не я изгони тръгна си остави я да си закуси - различно от това със Зейнеб. В прав текст й каза че само спят заедно и да не се опитва да навлиза в живота му - не е съвсем като забрави нищо не е станало. Но след някой друг ден ще го говорим това, че бялото ще стане много сега. Има еднаквост е поведението им, но има и разлика - поне според мен

пенда понеже не мога да прехвърля цитата от предната тема - ами така е и жената си е направила кефа. Какво лошо има млада, необвързана, красива (ако не я виждаме всеки път като Еда) паяжина ли да хваща. Прави ли я веднага това жена без достойнство. Според мен не
Недостатъка е че до женен мъж допряла, ама нали само секс без обвързване и след като е само за 1-2 -3 пъти

а 11 отг не мога да публикувам връщам се да чета
Виж целия пост
# 26
права се ,lilims. това, което беше преди, но ние не го видяхме.
Виж целия пост
# 27
ето още
Виж целия пост
# 28
Хоп, в новата тема!
В характера ми има /или е имало/ и от ината и гордостта на Шех, и от лекомислието на Мелек /визирам лудите й младини/, и от "цапнатата" уста на Сезен, и от слабостта на Бенну....хм, радвам се, че не откривам нищо от Еда!
Виж целия пост
# 29
отивам да гледам в началото. тук се задушавам / в тези епизоди/. 81 - ви ме поболя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия