Каква дограма имате и доволни ли сте от нея!!!

  • 47 180
  • 139
Здравейте, искам да ви попитам от коя дограма сте най-доволни на коя фирма е тя и имате ли някакви проблеми. Говоря за мухъл, конденз, проблем със пакета и т.н.
Виж целия пост
# 1
Алуминиева с термо мост  Peace.
Виж целия пост
# 2
PVC.
Доволна съм.
Мухъл се появи само в едната стая, в която беше тъмно и не я ползвахме (неотоплена стоеше).
Кондензът е неизбежен, защото стаите реално са запечатани, трябва редовно проветряване + абсорбатор в кухнята.
Виж целия пост
# 3
PVC на Саламанър.Вече 7години я имаме до сега съм нямала проблени.А мъхал имах и с дървената дограма така че не го смятам за проблем
Виж целия пост
# 4
и моята е PVC на Саламандър.нямам мухъл и конденз
Виж целия пост
# 5
и моята е PVC на Саламандър.нямам мухъл и конденз
Peace
Виж целия пост
# 6
Алуминиева - предпочитам я пред ПВЦ-то.
Виж целия пост
# 7
PVC, вече 4 години, няма конденз и мухъл.
Виж целия пост
# 8
За сега няма никой с дървена. Дали защото е по скъпа или....??? И ние в къщи сме със ПВЦ, но незнам какво, понеже така купихме жилището, но имаме всяка зима мухъл, и многоооо конденз, въпреки, че през целия ден се проветрява!!! ooooh!
Сега се чудим какво да правим, две зими вече е така и постоянно сме с препарата за мухъл и четката с боя.
Виж целия пост
# 9
За сега няма никой с дървена. Дали защото е по скъпа или....??? И ние в къщи сме със ПВЦ, но незнам какво, понеже така купихме жилището, но имаме всяка зима мухъл, и многоооо конденз, въпреки, че през целия ден се проветрява!!! ooooh!
Сега се чудим какво да правим, две зими вече е така и постоянно сме с препарата за мухъл и четката с боя.
Вероятно е това причината.
Родителите ми на скоро слагаха дървена дограма и струваше някакви безбожно много пари  #Crazy
Виж целия пост
# 10
при мен не е това  причината, просто повече харесвам РВЦ-то пред дървената.именно такава махнах
Виж целия пост
# 11
ПВЦ, нямам мухъл, но имам малко конденз имам по стъклата, но само в спалнята където спим на по-хладно (не обичам да спя на топло). Откакто се стопли времето обаче нямам такъв проблем.
Виж целия пост
# 12
Още едно положително мнение за ПВЦ Саламандър. Трета година нямаме некакъв проблем.
Виж целия пост
# 13
С ПВЦ сме,доволна за сега Thinking
Виж целия пост
# 14
PVC на Саламандър Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия