Колко време продължиха коликите при вашите съкровища?

  • 15 794
  • 223
# 15
Коликите започнаха, когато синът ми беше на 14 дни и продължиха до края на 3-я месец. Дори не желая да си спомням за този период Cry
Виж целия пост
# 16
3 като по книга
Виж целия пост
# 17
Не е имал колики Party
Виж целия пост
# 18
40 дена имаше колики.
Виж целия пост
# 19
При нас изчезнаха малко след като стана на три месеца. Както на единия ден се дереше, на другия просто ги нямаше, направо бях  Shocked
Виж целия пост
# 20
Не е имала  Peace

Беше на 3-4 месеца, когато питахме педиатърката как да различим коликите  Mr. Green тя се засмя и каза, че е късно за този въпрос  Laughing
Виж целия пост
# 21
Продължиха до края на третия месец. Редувах капки Еспумизан и Инфаколик. Облекчаваха го малко.
Виж целия пост
# 22
При синът ми продължиха до края на 3-тия месец.Дъщеря ми имаше колики около 10-тина дни.
Виж целия пост
# 23
имаше до към 2-3месец,но капките много ни помагаха
Виж целия пост
# 24
Не е имал никакви колики.
Виж целия пост
# 25
8m.
dano бебето няма
Виж целия пост
# 26


        Големият ми син имаше колики 4 месеца.Мислех, че е бил рекордите, но брат му беше с ужасно силни колики точно 9 месеца.Нищо, нищо не помагаше за облекчение.
Виж целия пост
# 27
При дъщеря ми до към 6-тия месец  Tired. С нея какво ли не опитвах - нищо не помагаше  Confused

При сина ми до към 2-2.5 месеца. При него бяха много по-леки. Плачеше малко, почти не съм давала капки, чайчета не пиеше... само топлех коремчето и гушках  Peace

Дано скоро да минават и при твоето бебенце Hug
Виж целия пост
# 28
Сина ми на 6 май ще навърши 3 месеца и все още го мъчат коликите. Силни са и какво ли не пробвах, нищо не помага. Като чета какво пишат мамите тук се надявам много скоро да свършат, че наистина много се измъчи малчо
Виж целия пост
# 29
До края на третия месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия