Интернатът

  • 62 089
  • 789


Историята в испанския сериал се развива около група тинейджъри, изпратени да учат в елитен колеж на име „Черната лагуна“, който се намира насред горите близо до голям град. Почти всички в колежа са деца на богатни родители, но имат някаква болезнена тайна от миналото си. Докато се запознават, заобичват или намразват, те разбират, че това не е обикновен колеж. В него започват да се случват зловещи събития, които ще отключат древна легенда, свързана с мястото. Учениците ще трябва да разгадаят мистерията.

AXN, неделя в 18:00 и повторение в 1:55.

За да не разводняваме темата за Хората на Пако. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
 Wink Toчно така,браво. А защо го преместиха в 18:00,като беше в 17:00? Знае ли някой? Все тая ми е,ама да разпитвам...
Виж целия пост
# 2
Не знам, аз дори не знаех че го дават през деня, защото не е точно филм за шест часа следобяд, аз гледам повторенията, по удобно ми е, точно след Пако, на Великден го засякох през деня, от тогава знам че го дават. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
През деня не е страшно,ама вечер таман си се отпуснала от Хората на Пако и почват тез страшилища.  Laughing
Виж целия пост
# 4
Хах, ами аз нали писах, че според мен е толкова страшно заради леко наивната режисура - едно време бях гледала един филм за извънземни, който и до днес ми е оставил отпечатък в съзнанието и имам сериозна фобия от спиране на ток, не от тъмно, ами да няма ток, та цялата идея в него беше - нищо особено като сценарии, но сюжета беше семейство се събира за Деня на благодарността и един от синовете снима с камера. И съвсем съвсем реален си изглеждаше записа, даже отвреме навреме се включваха някакви "професори" и "психолози" да обясняват поведението на участниците, отвличани и убивани от извънземни, а накрая филма завърши с надпис "Ако сте виждали тези хора, моля обадете се на еди кой си телефон". И това нещо го даваха през ден по телевизията към обяд. Ужас.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за темичката. Аз вчера рових с търсачката за снимки, но все едни и същи се повтарят.
Виж целия пост
# 6
За да не ви изгубя и аз тук.При нас все о6те няма никакви данни кога 6те го излъ4ват отново,но го 4акам с огромно нетърпение.Този сериал,както и хората на Пако и о6те един сега запо4на с духове са ми лиубими и си ги следя.
Ето ги вси4ки
http://www.formulatv.com/images/fgaleria/6400/6404.jpg
Виж целия пост
# 7
Актьорът който играе ролята на Иван,  ми е адски познат. Нещо  за него знаете ли? А  преподавателят с прошарената коса играеше в една серия на Хората на Пако, беше съпруг на Бернарда, мисля. Иначе филма ми е интересен, въпреки че на моменти смятам, че актьорите малко преиграват. Не успях да хвана всички серии, но причината поради която го гледам за сега е че филма е испански и се излъчва по любимия ми ТВ канал.
Виж целия пост
# 8
Играе в СМС по БТВ и в един филм с Уго Силва.
Виж целия пост
# 9
Играе в СМС по БТВ и в един филм с Уго Силва.
Кой Иван или преподавателя с прошарената коса?
Виж целия пост
# 10
Иван.
Виж целия пост
# 11
Запо4на при нас следващия сезон,снощи гледахме резюмето.Всеки път като го гледам филма и направо настръхвам цялата.А някой по напред беше писал,4е малко преиграват актьорите,аз не мисля така,все пак има страх в този филм и мисля 4е се справят отли4но,а малката Паула ми е любимка,тя направо си е звезда и си играе дори по-добре от някои възрастни.Следващaта седмица запо4ва първия епизод и нямам търпение ве4е за развръзката.
Виж целия пост
# 12
Актьорът който играе ролята на Иван,  ми е адски познат. Нещо  за него знаете ли? А  преподавателят с прошарената коса играеше в една серия на Хората на Пако, беше съпруг на Бернарда, мисля. Иначе филма ми е интересен, въпреки че на моменти смятам, че актьорите малко преиграват. Не успях да хвана всички серии, но причината поради която го гледам за сега е че филма е испански и се излъчва по любимия ми ТВ канал.
Mnogo se izvinqvam, 4e pi6a na latinica, no sam s nov windows i nqmam o6te kirilica.  Yon Gonzalez moje da ti e poznat i za6toto e brat na Aitor Luna  ( Montoya ot Los hombres de Paco ). Odral mu e kojata, a i akcenta, s koito govori e sa6tiq, dori manierite. Samo 4e mackite si padat pove4e po Yon, otkolkoto po Aitor  Laughing
Виж целия пост
# 13
Цитат
Yon Gonzalez moje da ti e poznat i za6toto e brat na Aitor Luna
А това артистични псевдоними ли са тогава, защото по имената изобщо не си личи да имат нещо общо?И аз намерих такава информация.
Виж целия пост
# 14

На мен не ми приличат на братя, въпреки,че пише, че са биологични братя. Но пък и двамата са ми еднакво антипатични и то не заради ролите. Има нещо, което ме дразни във вида им, но и аз не знам какво и защо.Нещо лигаво-сладникави са ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия