Аутлет на Бенетон и Сисли в София

  • 6 390
  • 11
Днес до нашия офис откриха аутлетче на Бенетон и Сисли. Имам много неща - и мъжки и детски стоки, има и бижута и малко обувки. Цените са ок- взех си жилетчица за 25 лева. Намира се на Позитано 13 или 15, абе офисът на Застрахователна компания Виктория е на Позитано 11 ( кръстовището с Христо Ботев) оттам като се тръгне по посока Люлин е след 30 метра в ляво.
Виж целия пост
# 1
Този аутлет официалният ли е или се продават и други марки?
Виж целия пост
# 2
има ли интересни неща?
Виж целия пост
# 3
и аз ще следя,защото харесвам нещата на Бенетон.
Виж целия пост
# 4
Не знам дали е официален, но има само тези две марки Бенетон и Сисли, с оригиналните етикети са си. За интересни неща - ами има много фланелки и жилетчици, рокли, поли и панталони по малко...
Виж целия пост
# 5
какво значи "в посока люлин"? мястото го знам ама от там май две улици се разклоняваха newsm78
Виж целия пост
# 6
какво значи "в посока люлин"? мястото го знам ама от там май две улици се разклоняваха newsm78
ами тръгваш точно по позитано, има си табела на самата улица  Laughing точно до офиса на Виктория е.
 аз днес бях в магазина, наистина има доста дрешки и на супер цени.
Виж целия пост
# 7
А дрехите от миналата година ли са? Rolling Eyes

Предполагам,че магазина трябва да се намира някъде срещу министерство на земеделието?
Виж целия пост
# 8
 Praynig
Виж целия пост
# 9
Ами не се намира срещу Министерство на земеделието, улицата е Позитано 13, вместо да пускаш два поста си отвори бгмапс и ще видиш къде е.
Виж целия пост
# 10
По-скоро въпросът ми беше дали дрехите са от миналогодишната колекция или са още по--стари. Peace
Виж целия пост
# 11
Аутлет на Бенетон и Сисли има и на Витошка,малко след магазин Скандал.Там колекцията е от миналата година
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия