ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 19

  • 24 767
  • 440
СТАРИТЕ ТЕМИ:
Виж целия пост
# 1
ЙЕП! ПЪРBА Grinning Flutter
Виж целия пост
# 2
Пу и аз.
Изпуснах от части снощния епизод, ще наваксам днес. От малкото, което гледах, разбрах само, че това са им страховете. Ще се върна в старата тема, да видя какво сте писали по въпроса.
Виж целия пост
# 3
И аз видях, че подминахме 30 стр., но чаках megelinka да направи нова тема! Тя нещо се загуби тези дни, почувства се липсата и!
Xyz благодаря за темичката, но може ли леко да я пооформиш!
Виж целия пост
# 4
zapis
Виж целия пост
# 5
запис
Виж целия пост
# 6
Темата им нужда от оформяне, не е само да я пуснеш  Laughing

Снощната серия беше ултра излишна за мен и който не е гледал, не е изпуснал много  Wink  Peace
Виж целия пост
# 7
На мен пък ми беше супер забавна серията снощи. А сънят на Маймунчо беше върха Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Има ли я качена серията?
Виж целия пост
# 9
Има ли я качена серията?

Заповядай:

http://vbox7.com/play:4a8dbcf6
Виж целия пост
# 10
И аз видях, че подминахме 30 стр., но чаках megelinka да направи нова тема! Тя нещо се загуби тези дни, почувства се липсата и!
Xyz благодаря за темичката, но може ли леко да я пооформиш!

Ще я пооправя, обещавам. Embarassed Нямам време сега Sad
Виж целия пост
# 11


Снощната серия беше ултра излишна за мен и който не е гледал, не е изпуснал много  Wink  Peace
Peace и за мен. Имам чувството, че беше някаква пародия Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
На мен ми беше супер смешно как Анастасия стърже сирене върху юфката на Димитър и Явор, как Явор казва на Елица "Искам да ти направя още деца"...забавно беше. Имаше такава серия и в Трий Хил. Ама точно в най-нажегания момент в сериала  цял епизод абсурдни сънища... newsm78
Виж целия пост
# 13
Дано и днес има серийка да видим дали Андрей ще намери Маринчето
Виж целия пост
# 14
Здравейте! Имах аз малко лични ангажименти- РД на малката, кръщене, имен ден.... Обещавам следващата да ви я пусна  Hug Благодаря на xyz   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия