Наближава Денят на детето, на БУРГАЗлийче разтуптява сърчицето - 81

  • 16 195
  • 293
# 30
Здравейте, моля за съвет в избора на подарък за 5 год. момиченце, че утре детето е на Р.Д., а майка му хич не е на ясно с модата в момичешките работи  Mr. Green
Виж целия пост
# 31
аХ`Не, ako не мога да се измъкна (както най вероятно ще стане) за срещата, книгата ти я пазя  Wink. Ако е на 28-29.05, има шанс и съм ЗА "Чадъра".
Виж целия пост
# 32
Хайде, 29-ти .  Party
Виж целия пост
# 33
каменце , аз също не съм наясно с момичешките артикули-за сега Grinning и като вляза в магазин -питам, от известно време все ме насочват към уйнкс,с които може би е крайно време да се запозная Mr. Green,
а иначе обикновено купувам дрешка и играчка-всички да са щастливи-и родители , и деца Wink
Виж целия пост
# 34
 Запис...
 Ако срещата е в следобеден час и аз ще се присъединя, че съм първа смяна...  Tired
Виж целия пост
# 35
Аз мисля да е вечер както ние си знаем  newsm78

Виж целия пост
# 36
 Може да не мога да дойда тогава, че на 30-ти съм първа и ставам в 6 Sad
 Ако го направите на 30-ти вечерта виж тогава съм на масата  Laughing
Виж целия пост
# 37
оф , трудно пиша, че не съм на моето си ПС и едва намирам някои букви на тая Виста

тъй... има анкета  Mr. Green И НЕ забравяйте че може да редактирате по всяко време, а според броя гласове се запазват места !!!


изтървах обсъждането на зрелостничките, бях в разход  Rolling Eyes

Мерси за заглашието, наложи се да го съкратя, че има ограничения за символите
Виж целия пост
# 38
Добро утро. Относно срещата, ще питам гледачите си да не хукнат пак към село и да ви излъжа отново. Но 30 ти ми се струва добре.
Виж целия пост
# 39
Опс, нечии годинки висят на първа страница  Mr. Green

Честит рожден ден на Бел Фльор, много да я слушкат големите малки момичета, а съпружеското тяло много да си я обича и най-вече слуша. От здраве и щастие да не се отърве   bouquet
Виж целия пост
# 40
опс
Виж целия пост
# 41
Каменце, сега са много актуални и Русалките, има тениски, анцунзи и разни други дрешки с тяхната щампа.

Красиво Цвете, бъди жива, здрава и все така духовита!   bouquet
Виж целия пост
# 42
Честит рожден ден Фльор, желая ти да не загубваш никога вкуса на живота, защото това е което прави човек да се чувства винаги млад и жив, независимо от годините !!!   bouquet
Виж целия пост
# 43
Честит рожден ден, Фльор! Пожелавам ти здраве,любов и по-съобразителна малка дъщеря  Blush
Виж целия пост
# 44
Благодаря за съветите   bouquet Ще обикалям днес магазините.
Честит рожден ден на Фльор, много здраве и любов.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия