Имам въпрос

  • 1 285
  • 2
Здравейте,имам въпрос и се надявам да ми помогнете.Ради е на 7.5 месеца и яде всякакви пюрета,кога мога да го запиша на детска кухня?Дали е малък за и да продължавам само на пюрета или да го запиша?От каква възраст е най добре да се запише?
Виж целия пост
# 1
Славина, повечето детски кухни, спецялно държавните, са от 10 месеца и мисля, че не може да запишеш детето по-рано. Искат бележка от доктор и т.н. Частните пък пишат че са от 1 година. В някои градове имат млечна кухня, за по-малки дечица. Най-добре е да се консултираш с педиатъра и ако си въвела всичко, т.е. мляко, глутен и яйце предполагам че няма да е проблем да го запишеш на кухня, стига да разрешът от самата кухня. Ако е частна, няма да имаш проблем... аз взимам от една частна и даже и акт за разждане не са ми искали Simple Smile
Аз обаче ти прпоръзвам да не бързаш толкова. Най-добре е преди това ако имаш възможност да започнеш ти да му готвиш и след1-2 месеца да минете на кухня. Поне аз така направих. А и като гледам на колко месеца сте, сигурно прясно мляко не си давала още, а в десртите слагат, макар и сухо, а супите са със застройка.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за съвета Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия