Как се записват неродени бебета при педиатър?

  • 15 084
  • 32
Момичета, които сте минали през това, каква е процедурата? Избрала съм за бебето личен педиатър, но какво да направя? Да оъида да говоря лично ли? Нещо попълва ли се? Не ми остана много време...
Виж целия пост
# 1
привет  мила Simple Smile
попринцип е хубаво да отидеш пи избраният педиатър и да се уговориш с него за това как като се роди бебо да му звъннеш да се разберете да дойде у вас като ви изпишат  . А документалното записване става след като бебето получи акт за раждане .
Казвам ти процедурата защото аз днес се уговорих с избраниат от мен педиатър Simple Smile
Надявам се да съм помогнала Simple Smile

Виж целия пост
# 2
Говори с избрания педиатър да му се обадиш първия ден от изписването на бебето да дойде на домашно посещение. Документите можеш да оформиш чак след издаване на акт за раждане.
Виж целия пост
# 3
Отидох при педиатърката,която си бях избрала и тя ме прати в поликлиниката да взема някаква бланка за записване на бебе и картон от книжарницата.
Това беше. Peace
Виж целия пост
# 4
Имаше само предварителна устна уговорка.Записахме го наистина след издаването на акта,значи на консултацията при нав. 1 мес.
Виж целия пост
# 5
Не можеш да запишеш бебето преди да се роди.Щом си избрала педиатър отиди при него той ще ти обясни.
Виж целия пост
# 6
Отидох при педиатърката,която си бях избрала и тя ме прати в поликлиниката да взема някаква бланка за записване на бебе и картон от книжарницата.
Това беше. Peace
А как го записа педиатърката и му издаде здравна книжка? Нали трябва да има акт за раждане с ЕГН?
Виж целия пост
# 7
аз се уговорих с педиатърката,след като се роди сина ми в болницата искаха името на лекаря който поема детето от тях, тя дойде веднага след изписването а записването стана след като получихме акта за раждане.
Виж целия пост
# 8
Педиатърът ни беше препоръчан от съседи. Още като се прибрахме от родилното и се обадихме по телефона, че вече сме на линия. На следващият ден дойде у дома, прегледа бебето и даде инструкции. Като излезе ЕГН - то и се обадихме и тя направи здравна книжка на бебо.

Моят избор на педиатър не беше никак добър. Оставих толкова важно нещо за последният момент, което не е никак правилно. Човек трябва подробно да разпита още преди да се роди бебето, за да прецени на кого може да се довери.
Виж целия пост
# 9
Проучих за добър педиатър (във форума  Wink), отидох при нея преди да родя, говорихме и се разбрахме да й се обадя, като ни изпишат от болницата. Така и направих. Бебето не се записва формално, преди да е издаден Акт за раждане, по скоро дотогава е на устна договорка.  Peace
Виж целия пост
# 10
Проучих за добър педиатър (във форума  Wink),

Е, преди 5 години го нямаше форумът. Всъщност имаше го, но не беше толкова развит и нямаше толкова информация. Сега вече е институция и даже промени някои неща в държавата към по - добро  Simple Smile
Нямате представа колко сте облагодетелствани сега момичета!
Виж целия пост
# 11
Избрахме си педиатър, с когото имахме предварителна уговорка да се чуем след раждането за домашно посещение. Записахме бебка след като се роди и след като си взехме акта за раждане  Peace
Виж целия пост
# 12
Докато бях в болницата с бебка свекървата беше говорила с докторката.И имаха уговорка след като ни изпишат да се обадим да дойде .И след това като взехме акта за раждане записахме беба при нея.
Виж целия пост
# 13
Отидох при педиатърката,която си бях избрала и тя ме прати в поликлиниката да взема някаква бланка за записване на бебе и картон от книжарницата.
Това беше. Peace
А как го записа педиатърката и му издаде здравна книжка? Нали трябва да има акт за раждане с ЕГН?
И име също  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Записване на неродено няма как да стане.

Уговаряш се педиатъра, като ви изпишат, идва на домашно посещение и тогава става записването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия