стягащ колан- марка и до кога?

  • 7 035
  • 23
Зравейте мами,

бях ви питала за стягащ колан след секцио (по принцип може ли). Вчера бях на контролен преглед. Минаха близо 2 месеца след секциото, доки каза, че всичко е ОК и мога ако искам да нося колан.

Въпросът ми е, каква марка? Искам да е фин, все пак е лято, да не ме запарва и по цял ден ли го носите или само през деня или пък само докато спите???


Ориентирайте ме, ако можете  Wink

Мерси
Виж целия пост
# 1
Не си спомням марката на моя,но си го купих от магазина,в който пазарувах докато бях бременна.
ДаНет също предлагат такива колани.Лошото е,че този който ползвах аз не става за лятото,понеже няма как да се скрие под дрехите,беше доста дебел и обемен.
За носенето,носех го денонощно,свалях го само да се изкъпя и пак си го слагах. Crazy
Виж целия пост
# 2
мерси много за бързия отговор,

колко време го носи???
Виж целия пост
# 3
мерси много за бързия отговор,

колко време го носи???

2-3 седмици,постоянно (както вече написах по-горе). Peace
Виж целия пост
# 4
Аз ще се запиша да следя темата, защото и аз искам да си купя такъв колан и да се стягам Laughing, че имам да прибирам бая корем Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
в събота смятам да отида малко по магазините, да потърся колан.
Виж целия пост
# 6
Сложих си моя още в родилното отделение, носех го непрекъснато само за изпиране и бързо съхнене го махах...2-3 месеца може би. Купих си го от реномиран магазин за бельо, като препоръката ми е да си избереш добър размер и да бъде с крачол и малко над талията...а не само тип "гащи" защото са доста неудобни...за сведение си възвърнах старото тегло за 1-2 месеца Wink
Виж целия пост
# 7
Обади се по телефона и помоли да ти донесат няколко номера да премериш: http://www.boyorgirl-bg.com/products.php
Виж целия пост
# 8
Намерих си визитката.
Та магазина от който аз си купих колана е "Мис Макси" на ул.Пиротска #28
Говоря за София. Wink
Виж целия пост
# 9
На Триумф има едно такова цяло боксерки+колан, 40лева е.
Виж целия пост
# 10
Около месец и половина го носих.
Виж целия пост
# 11
не помня каква марка беше,но си го купих от магазин за бременни. Носих го постоянно и нощем и денем.
Виж целия пост
# 12
Късно ли е да си купя такъв колан? Бебка вече е на два месеца  newsm78
Виж целия пост
# 13
Късно ли е да си купя такъв колан? Бебка вече е на два месеца  newsm78

Според мен да,коланите по принцип се слагат веднага след раждането,за да имат ефект.
Пробвай с упражнения,аз сега съм на тази вълна. Peace
Виж целия пост
# 14
аз си купих 1, сложих го 2 пъти точно, беше ми отвратително неприятен...като седнех ми прерязваше на стомаха(беше от дълбоките) и до там бяхме...и без него месец след раждането си бях супер....
но не съм раждала секцио.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия