Космодиск-заслужава ли си парите?

  • 1 190
  • 10
Искам да купя на дядо за рожд.ден космодиск-но се притеснявам да не му дам по този начин напразни надежди!
Има ли положителни отзиви наистина,или е поредният рекламен трик?
Виж целия пост
# 1
Едни приятели си купиха космодиск и казаха,че изобщо не били доволни от него.КОгато решили да го върнат и съответно да им върнат парите ,самия космодиск вече толкова се изтъркал,че си изгубил търговския вид и те изгоряха не им го взели.Това мога да кажа само.
Виж целия пост
# 2
Зависи какво му е. Много мои близки си купиха,носят ги и са много доволни. Имаше и недоволни-върнаха им парите.
Виж целия пост
# 3
НЕ!
Виж целия пост
# 4
ами има болки в гърба и кръста-като старте хора............
Виж целия пост
# 5
Ние подарихме на нашата баба и тя е много доволна
Виж целия пост
# 6
аз лично не видях полза от диска. Зависи от оплакванията може би
Виж целия пост
# 7
Питала съм лекар - не! Ако си решила да му правиш подобен подарък, по-добре му купи такъв, който се прави по индивидуална поръчка за индивидуален проблем. Цената е приблизително същата. За съжаление в момента ми излезе от ума името на фирмата, но помня, че адресът беше някъде на "Люлин планина".

ПП Открих - фирмата е THUASNE. Адресът: Люлин планина 38, но: това са резултати  … 75;ъл за още и доста по-компетентна информация. Да ти е жив и здрав дядо ти!
Виж целия пост
# 8
Заслужава си.
Виж целия пост
# 9
Ако вярва, че ще  му помогне, може би има смисъл...
Виж целия пост
# 10
 При баба ми не помогна(и аз бях решила,че това ще е добър подарък),но тя е с наистина сериозни здравословни проблеми.
 Някои нейни приятелки обаче, са доволни от Космодиск.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия