А блузки и потничета за лятото няма ли да има?

  • 47 794
  • 1 458
# 120
Записвам се да ви следя. Зимната колекция беше много хубава. Чакаме и лятната...   bouquet
Виж целия пост
# 121
И аз тук, да чакам  за блузки за пораснали кърмачето, дето не искат да се откажат от ням.
Виж целия пост
# 122
Бебка и аз се записваме  Peace
Виж целия пост
# 123
Пролетната Фея, много ми харесват предложенията ти, много бих искала живот и здраве, моето бебе да носи тениска с тези или подобни надписи, благодаря ти Simple Smile)). Радвам се, че попаднах на темата. Аз ще изчакам есенната колекция Simple Smile.
Виж целия пост
# 124
Микки, много добра идея - майките и децата с еднакви блузки.  Peace


сега е моментът да се изфукаме с Нушка
http://www.oddalisque.snimka.bg/album.php?album_id=283870&pid=9232332
 Mr. Green
Виж целия пост
# 125
Пу-пу, какви сте хубави Grinning Много ги харесвам аз тези тениски, да. И моята щерка си носи нейната още, че дългички бяха моделите Grinning
Виж целия пост
# 126
  И аз се записваам Grinning
Виж целия пост
# 127
Микки, много добра идея - майките и децата с еднакви блузки.  Peace


сега е моментът да се изфукаме с Нушка
http://www.oddalisque.snimka.bg/album.php?album_id=283870&pid=9232332
 Mr. Green
Прекрасни сте  Hug
Виж целия пост
# 128
Записче!
Зимните блузки бяха и все още са страхотни. Спукахме ги от носене с малчо.

НЕ БЯГАЙ ДО ЧЕШМАТА - ТУКА Е КЪРМАТА (придружено със задраскано кранче)
ПЛАНИНА ИЛИ МОРЕ - КЪРМАЧЕТО ОТ ТУКА СИ ЯДЕ (надписът е ясно къде е)
От известно време си мисля да си направя тениска с надпис FRESH MAMA'S JUICE, но все не стигам до там.....

Виж целия пост
# 129
Ето първо обещаните артикули. Ще има и анкета, кажете си какво бихте си поръчали. Само една уговорка, може да се наложи нещо да отпадне или да се промени. Но като цяло това са нещата плюс стикери за кола, които ще покажем по - късно.

1. Топка плажна
2. Пазарска торба
3. Химикалки
4. Хладилна чанта (събира ок. 6 бурканчета пюрета или 6 кутийки бира)
5. Престилка за готвене
6. Чадърче за количка
Виж целия пост
# 130
Каква е цената на артикулите и как става поръчката.Бих си поръчала почти от всичко  Embarassed
Виж целия пост
# 131
Каква е цената на артикулите и как става поръчката.Бих си поръчала почти от всичко  Embarassed


и аз, и аз  Hug
Виж целия пост
# 132
Всичко е  наистина страхотно! Grinning Браво!  bouquet
Виж целия пост
# 133
Каква е цената на артикулите и как става поръчката.Бих си поръчала почти от всичко  Embarassed
Ау, чакайте, това е предварително проучване Crazy Сега ще добавя анкета.
Понеже нещата се поръчват от агенция, може не от всичко да има в наличност или да искат минимални поръчки и т.н. Но се надяваме всичко да мине гладко и да няма спънки.
Виж целия пост
# 134
Записче  newsm68
И отново и отново и отново БЛАГОДАРНОСТИ на всички ангажирани с модните кърмачески колекции[smilie=smile3525.gif]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия