Помощ ЗМИЯ

  • 24 785
  • 52
# 45
По какъв начин змията е убила първите две зайчета?

Не искам да плаша, но може би са няколко вида. Аз живея до парк, периодично срещаме змии като се разходождаме, изчакваме да си преминат пътя и това е, важното е да не ги настъпвате и да ги виждате от по-далеч. Окосете тревата, сложете мрежи на прозорците. Намерете таралеж и котките, между другото също ловят змии (по-тъпичките явно). И се посъветвайте със специалист. наистина не е лошо да се обадите в Гражданска защита.
Виж целия пост
# 46
Котката е нож с две остриета. Скоро видях една съседска котка, която грабна едно змийче от улицата и си я занесе в двора, явно на спокойствие да я убие, ама ако я изпусне Thinking
Виж целия пост
# 47
С две думи дай да унищожим всичко за да ни е удобно на нас.
Както вече написах/пост 38/ обработката според мен е наложителна за дворовете на училища,детски градини и детски площадки.Но ти май или четеш както дявола евангелието или имаш особени разбирания за фауната в детските заведения.Има ли още някой ,който да намира за нормално в детските градини да има опасни представители на дивата природа /змии,кърлежи.../Ако си реши някой да ходи по гората е друго.
Уважавам природата ,но не оправдавам общините че не полагат нужните усилия за подръжка на ДЕТСКИТЕ ЗАВЕДЕНИЯ.
Виж целия пост
# 48
Въпросът е принципен. Както и да е, няма да ме разбереш, не ми се спори, няма и смисъл. Един ден нещата ще си дойдат на мястото.
Виж целия пост
# 49
Оказала се смок - кафявеникав на цвят с петна, диаметър около 40 см, и дълъг 1м и половина.
Това си е направо анаконда, сигурно имаш предвид 4 см. Simple Smile Иначе смоците са много полезни животинки, едно време дядо ми не даваше да ги убиваме, че ловели мишките. Но сега явно има голям бум на развъждането им.
Виж целия пост
# 50
Дядо ти е бил умен човек.
Виж целия пост
# 51
Здравейте момичета!
Малко е късно,ама като се знам,май няма да спя тази нощ!
Преди около половин час бях в шок!
Та на кратко:Седя си аз на терасата и пафкам.Гледам долу(аз съм на първия етаж в панелен блок)малки котенца с майка им.Решавам аз да им занеса суха храна.ШОК!Под моята тераса седи неподвижно змия!!УЖАС!Изтръпнах!!Стоях неподвижно и аз незнам колко време!!!За първи път виждам такова нещо!Беше шарена,дълга около 60-70см поне.Сега съм си затворила терасата към кухнята ама все гледам към пода...
Утре дали да не извикам Гражданска защита?Всеки ден има деца пред блока и смятам да предупредя майките!!!Аз съм от Пловдив,кв.Смирненски.
Виж целия пост
# 52
Трябваше да и щракнеш една снимка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия