ясла за деца под 2 г има ли???

  • 2 110
  • 34
Здравейте!

Бихте ли ме напътствали къде има такива ясли, приемащи деца под 2 г, та дори и частни? Говорим за Варна.

Благодаря на всички отзовали се!
Виж целия пост
# 1
Яслите не са ли за деца от 10 месеца до 3 години?
Виж целия пост
# 2
да, но никъде не приемат - затова питам дали някой някъде е успял да настани бебок по -малък от 2г
Виж целия пост
# 3
Сина ми тръгна на ясла на 1г и 1м.Странно е,че не ви приемат newsm78
Виж целия пост
# 4
коя е яслата?
Виж целия пост
# 5
В София е,но това трябва да е за всички ясли.Казаха ми,че трябва да е проходил,но още пълзеше като го приеха Peace
Виж целия пост
# 6
Не ви приемат, заради това, че няма места, а не, че пречка е възрастта. Синът ми тръгна на 1,9г.
Виж целия пост
# 7
не ги приемат,защото не им се занимава с бебета. #Cussing out
откакто сме навършили годинка търсим ясла в която да ходим,но на всякъде ни отказват,макар да ходи от 11ят си месец.тук проблемът не е местата,а това,че неискат да гледат бебета,макар и за половин ден.
Виж целия пост
# 8
joana_karolina, те всички са бебета. А и Все пак едно е да ти свършва майчинството и детето ти да е на 2 друго да е на 11 м.
а и в наредбата няма изискване децата да са ходещи, за да не са бебета.
Виж целия пост
# 9
В ОДЗ 5 в Левски в групата на сина ми всички деца бяха на по година и 3-4 месеца, на две почти нямаше. И в трите яслени групи беше така, приеха деца навършили годинка, а не две.
Според мен не е пречка възрастта, а липсата на места.
Виж целия пост
# 10
joana_karolina, те всички са бебета. А и Все пак едно е да ти свършва майчинството и детето ти да е на 2 друго да е на 11 м.
а и в наредбата няма изискване децата да са ходещи, за да не са бебета.
в кварталните детски на благоевград няма проблем с места,а с желанието да се гледат по-малките бебета.тук има места,но за деца навършили 2 год.нас ни приемат от есента-изрично подчераха,че защото навършваме 2,а не защото няма място.
съседското дете сега навърши 2 и го приеха лятото,на нас ни отказаха,защото не сме ги навършили.
тук нередбите не важът,има си вътрешен правилник,но май освен мен никой не иска да се оплаче на зам.кмета по хуманитарните дейности,и "само с едно посмо неможело да се направи проверка"
Виж целия пост
# 11
в някои частни ясли приемат и под 2 годишни деца  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Всички ясли са деца от 10 месеца до 3 години. Условието уж е да са проходили, но в някои градини ги вземат и без да са.
Виж целия пост
# 13
Всички ясли са деца от 10 месеца до 3 години. Условието уж е да са проходили, но в някои градини ги вземат и без да са.
и аз така знам,да не би причината да е че няма места и затова да не ви приемат иначе да изтъкват такава причина като това че била малка е нелепо  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Баткото тръгна на 1г. и 1м. а малкия тръгна сега - на 1г. и 2м. - нито тогава нито сега някой е направил на въпрос това, че са много малки.
Яслите са за това - да се приемат деца от 1м. до 3 год.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия