Fragrancex.com - аромати и доставки- 7 тема

  • 48 172
  • 1 132
Сайта.





0,13 oz = 3,9 ml.
0,17 oz=  5 ml.
0,25 oz= 7,5 ml
0,5 oz= 15 ml
1 oz= 30 ml
1,7 oz= 50 ml
2,5 oz = 75 ml
3,3 oz= 100 ml


Кода  за безплатна доставка е FREE, и се пише  тук е показана картинка

Сайт за проследяване на платени пратки тук

старата тема

Това са момичетата към които може да се обърнете за поръчка ако на вас не ви е възможно.
 skrita
elizabethu
espy
Vi4ito

Приятно пазаруване и късмет в получаването на пратките!  bouquet
Виж целия пост
# 1
При мен нищо ново Sick
Чакам
Виж целия пост
# 2
По чудо нищо не чакам в момента от сайта (този месец се прехвърлих във Фрагранс Директа Party), но ме интересува развитието...
Виж целия пост
# 3
Дано новата тема е по-късметлийска  Praynig
Виж целия пост
# 4
да не вземе сега някой да пусне някоя благородна лъжа, само и само да се успокои темата Laughing
Виж целия пост
# 5
И аз да се запиша. Peace Дано всички да си получим скоро колетчетата. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
аз много се отчаях.а ми пишат сега благодарствено писмо за това, че поръчвам от тях  Angry Angry Angry

с 5% намаление или нещо такова беше
Виж целия пост
# 7
Да следя и аз сагата, че чакам 2 броя. Още ми е рано за диспути, от шипването на първия са минали 17 дена. Уж са изпратени, ама колко е така....
Виж целия пост
# 8
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Минавам да поръся.
Виж целия пост
# 9
Bastet , пускам лъч надежда, надявам се не е лъжа  Rolling Eyes

Помолих моя много близка приятелка, която живее в Холандия да разпита дали при тях има закъснения, оказа се, че нейна приятелка (и моя позната) днес си е получила парфюма поръчан на 28.06, много се надявам това да означава, че пратките ще започнат да идват  Praynig

Иначе аз чакам една от 22.06 и една от 30.06
Виж целия пост
# 10
момичета,бихте ли ми казали други сайтове в чужбина от където могат да се поръчват парфюми на сносни цени,за ягодката знам
Виж целия пост
# 11
момичета,бихте ли ми казали други сайтове в чужбина от където могат да се поръчват парфюми на сносни цени,за ягодката знам

www.fragrancedirect.co.uk
Виж целия пост
# 12
огромно благодаря! В този сайт всичко е в паунди а той върви 2.27 спрямо левчето нали?
Виж целия пост
# 13
Хайде вече да идват в понеделник newsm10
Виж целия пост
# 14
Е ние такъв молебен му отслужихме, че ще е срамно да не се сбъдне  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия