Травестити

  • 51 444
  • 185
# 150
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.

Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing
Виж целия пост
# 151
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.

Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing

Травеститите поне имат въображение и усет към дрехите.
Останалото население, поради липса на такова се обличат с анцузи. Mr. Green
Виж целия пост
# 152
Четейки темата се чудя дали травестити и трансексуални се препокриват като понятия, при вторите има невъзприемане на собствения пол от чисто биологична точка, дали това е така и при травеститите или при тях просто всичко е въпрос на имидж и носене на дрехи на противоположния пол/т.е. нямаме отричане на собствения биологичен пол/?
Според мен атлетката не е травестит, а просто има проблем с хромозомите.
Виж целия пост
# 153
Четейки темата се чудя...

Явно не четеш внимателно...

Ето ви едни обяснения, да не се бъркате:

Травестит - човек /мъж/, който се облича със женски дрехи.
Може да е и хомо, и хетеро.

Транссексуален - човек, който чувства нужда изцяло да е от другия пол.

Хомосексуален - човек, който обича хора от собствения си пол.
Съвсем не е задължитено да се облича или държи като противоположния пол, но има и такива.

А понякога може и всичко заедно. Mr. Green
Виж целия пост
# 154
Това го видях в последствие по-късно, преди да пусна публикацията, сори за дублирането.
Виж целия пост
# 155
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.
Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing
                           Ако си комуникирала с травестити, щеше да направиш разликата. Огромната разлика. Дори в мен се прокрадва леко съмнение дали си комуникирала и с голяма част от населието  Crazy.
Виж целия пост
# 156
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.
Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing
                           Ако си комуникирала с травестити, щеше да направиш разликата. Огромната разлика. Дори в мен се прокрадва леко съмнение дали си комуникирала и с голяма част от населието  Crazy.

С кое население? Моето или твоето?  Laughing
Съмнението е нещо много хубаво, стига да не го оставяш да се превърне в мания Flutter
Виж целия пост
# 157
Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.
Направила си точна рамка и на една голяма част от населението. Те, по дифолт ли са травестити, или да гледам на тях като на такива? Laughing
                           Ако си комуникирала с травестити, щеше да направиш разликата. Огромната разлика. Дори в мен се прокрадва леко съмнение дали си комуникирала и с голяма част от населието  Crazy.
С кое население? Моето или твоето?  Laughing Съмнението е нещо много хубаво, стига да не го оставяш да се превърне в мания Flutter

                           Пу-пу, дано се сбъдне пророчеството ти. Но засега си нямам собствена държава. Ти сигурно имаш татко министър.
Виж целия пост
# 158
 Laughing
Виж целия пост
# 159
С този си пост, ти се вмъкна успешно в ето това: Елементарна интелигентност, която им стига да оцеляват. Лабилна психика, граничеща с лyдост. Евтин хyмор, смешно поведение.
Нищо лично Hug
                            Joy . Истината излезе на бял свят най-сетне: аз съм травестит, и мечтата ми е някой ден да стана като теб. Пепел ти на устата (от рози). Ако се питаш защо не те обиждам, сигурно има обяснение някъде в дебрите на смешното ми поведение  Blush.
Виж целия пост
# 160
Нека поясня- комуникирам с много хора, вкл. и травестити.
Но така и не се научих да подминавам някои характерни черти от човешкият характер. Желанието да "хапеш" на всяка цена.
Канела, моля те успокой се. Рамирес разбра точно какво искам да й кажа. И най-вече, че не желая да я обидя. Peace

П.С. Татко ми не е министър.  Laughing
Виж целия пост
# 161
...Рамирес разбра точно какво искам да й кажа...
                         Надценяваш ме, уви. Разбрах единствено, че много силно те засягат постингите против травеститите.
                         По какъв повод комуникираш с тях?
Виж целия пост
# 162
БориСе, какво значение има мнението на някой педал относно моята сериозност?
ще му се ... вярва си човека ...

това й харесвам на сериозността ти, че нямат значение за нея подобни мнения.

Нямам твоя език, но одобрявам прямото ти отношение.
Мисля, че ако ние - публиката не се правим на модерни, то и на  "травеститите" щеше да им е безинтересно да си слагат сутиени.
В един театър дето няма публика, няма и скъпо платени актьори. Или казано с други думи както им плаща обществото така ще се обличат. Не е тайна, че преди в театъра мъже са играели женски роли и са се обличали в женски дрехи, но не са били травестити. Днес ни играят театър без да сме си платили.
Чудя се дали по някакъв начин не ни измъкват пари без да се усетим?
Виж целия пост
# 163
Викаш, търсенето определя предлагането. Но мисля, че тук важи по-друг принцип и той е: Колкото повече, толкова повече. Разбира се, никой не е насилван да го спазва, както и няма общество което зорлем да си дава парите по травеститите.
Виж целия пост
# 164
Здравейте всички.
Справих се очевидно с процедурите по регистрация и вече мога да се изкажа по този интересуващ ме въпрос:)
Надявам се не нарушавам някакъв етикет, възстановявайки тема позатънала във времето, но сега бай Гугъл ми я показа Simple Smile Пък и простете незнанието на новака.
Мнооого отдавна се хванах, че ме обзема приятна възбуда от дамското бельо и не помня кога за първи път го пробвах. Може би ми е и някакъв фетиш... Стана ми интересна темата и я изчетох почти цялата.
Та исках да споделя че: изобщо не ме интересуват мъже, не желая да се натрапвам и да ме виждат другите по сутиен (освен разбира се жената с която съм- няма как). Никога не са ми се подигравали продавачки, когато съм купувал бельо, за мен или за жената до мен, няма да ме видят никога и децата ми, НИКОГА няма да се откажа да го нося, и второ Simple Smile Откъде знаете, като ме видите на купон, с какво съм облечен отдолу и с какво в края на краищата това нарушава личното ви пространство и срива родната икономика?
Ако моите странности не пречат на любимата жена, и ни е приятно заедно, къде точно е проблема ?
Май болестите и проблемите идват от собствените ни глави... Simple Smile
Поздрави Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия