УЖАС! Зъбите НЕ идват!

  • 1 144
  • 19
Какво да правя? От две седмици бебка плаче и пищи истерично неспирно заради тези зъби! Как да й облекча мъките? Венецът й е набъбнал и зъбчо се усеща, но ми е толкова мъчно като плаче... а и е влудяващо. МОЛЯ ВИ, споделете някой, може и "бабешки", начин за облекчаване на болките. Praynig
Виж целия пост
# 1
За какво ти е бабешки, купи Калгел или нещо друго от аптеката и мажи.
Как се усеща зъба?
Виж целия пост
# 2
Е в момента ме тресе и мен същата треска. Педито каза - чай от лайка, парацетамол вечер /разбирай Калпол или подобно/ и гелове дето според мен не помагат.
Купих и хомеопатични гранулки ама нещо ме достраша да ги давам защото не се консултирах с хомеопат а така на своя глава ги взех.

Виж целия пост
# 3
Ако зъбът е много подут...има два варианта.
Единият е бабешки - натъркваш мястото със сода бикарбонат...
Другият е медицински...водиш я на зъболекар (детски) да и цепне венеца и забравяш....
  bouquet
Виж целия пост
# 4
Напипва се.. почти се е подал. А тя направо истерясва.
Виж целия пост
# 5
Аз давам Камомила (хомеопатично). Разтварям три гранулки във вода. Действа!  Wink
Виж целия пост
# 6
Давам Камомила и Калгел. Като гледам лентичката ти-може да мине и месец преди да пробие зъбчето
Виж целия пост
# 7
Мажа с Дентинокс, много й помага, за разлика от Калгел. Също и изстудени гризалки.
Виж целия пост
# 8
Ще пробие зъбчето,не се притеснявай!Още колко зъбчета има да излизат с рев smile3514Аз мажех с Дентинокс и Калгел и бях доволна!Е,пак се събуждаше с писък и нощем ,но...и това ще мине bowuu
Виж целия пост
# 9
На мен на 2 пъти ми казват да мажа венеца с малко ракия newsm78, ама не се навивам да го направя Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Гадна работа са тия зъби Sad

Истината е, че с каквото и да мажеш облекчението е временно и после пак е същата история - търпение му е майката Wink
Виж целия пост
# 11
Аз пък съм мазала венците с ракия Blush и честно казано само това му помагаше Peace. От калгела  никакъв ефект нямаше.
Виж целия пост
# 12
Ако зъбът е много подут...има два варианта.
Единият е бабешки - натъркваш мястото със сода бикарбонат...
Другият е медицински...водиш я на зъболекар (детски) да и цепне венеца и забравяш....
  bouquet

Това не го знаех, ще попитам, имаме познат зъболекар.
Че и ние сме с такива проблеми.

Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 13
Само да попитам - наистина ли сте на 3 месеца - така ми показва лентичката?

Не е ли много рано на 3 месеца за зъби?
Виж целия пост
# 14
Аз съм взела Дентинокс за всеки случай-ама така си седи Flutter
Не разбрах кога излязоха 2 зъба. А за ракията- моят педиатър каза същото,макар че се изсмях. Само че просто намокрен пръст,разбира се. Иначе-гледам,че бебето почти е навършило 4 месеца. На нас на 4.5 месеца някъде ни изби първия зъб.Малко след 5 месец-вторият.И така..сега чакам ново попълнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия