добър личен лекар в Бургас

  • 5 935
  • 6
Здравейте!
тотално съм потресена и разочарована от моя личен лекар и затова искам декември да го сменя-имам разни здравословни проблеми в областта на гастроентерологията и дерматологията и ми трябва добър,можещ и адекватен лекар (който или да е в състояние сам да ми помогне,или поне да ме праща при специалист,когато това се налага).
предпочитам да е в центъра,но ако се налага бих отишла и по-далече,не е проблем.
затова исках да ви попитам от кой личен лекар вие сте доволни,може ли да ми препоръчате някой? ще ви бъда благодарна и за координати по възможност.
вие сте  bouquet
Виж целия пост
# 1
никой ли не е доволен от личния си лекар? Rolling Eyes
може да пишете и от кои не сте доволни,пак е нещо...
Виж целия пост
# 2
Аз също ще сменям личния си лекар, защото изобщо не съм доволна - това е д-р Барова от Транспортна болница. Изобщо не ти обръща внимание на прегледите, НИКОГА няма направления, държи се арогантно и грубо с пациентите, освен с бабите, които ходят само за рецепта при нея. Ни ви я препоръчвам изобщо
Виж целия пост
# 3
а ти ориентирала ли си се с кого ще я сменяш?
Виж целия пост
# 4
Момичета, разровете из Белия списък на лекарите в Бургас, има доста изписано по темата.
Виж целия пост
# 5
ние сме при доктор Томов в 4-та поликлиника. много е готин и гинаги дава направление за където поискаш. иначе казват, че не бил голям специалист, но щом дава направлениа за навсякаде, това няма значение за мен. аз съм доволна от него
Виж целия пост
# 6
Темата е стара, но въпросът е актуален. Моята лична лекарка излиза в пенсия. За сега работа само един ден в седмицата, което изобщо не е вариант. За съжаление ще трябва да чакам до Декември, за да я сменя, но поне до тогава да проуча за читав личен лекар. Нямам претенции къде да се намира кабинетът, всичко без Меден рудник ме устройва. Като се замисля май е по-добре да се запиша при някой с малко пациенти, без оглед на това колко добър лекар е. Важното е да има направления и да дава, а не всичко сам да лекува, че от такива се нагледах по мои познати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия