Дамските чанти

  • 180 226
  • 742
# 90
Радвам се, че има и други, за коити чантата е нещо повече от придатък на рамото, дано и оформлението на темата да ви допада, първата ми е Blush Hug
Споделям и моите предпочитания- харесвам големи чанти, за предпочитане с две, и по-дългички дръжки. Имам модел подобен на първата снимка, само джобовете отпред не са равни по големина, страшно удобни и функционални са ми такъв тип чанти. Черни много не обичам, имам само една, за по-официални случаи, иначе сиво, кафяво, понякога като ми е цветно настроението жълто или на цветя. Проблема с местенето го преживявам, ама трудно  Mr. Green
Виж целия пост
# 91
Наистина хубава тема Simple Smile
Аз предпочитам чанта от естествена кожа, изчистена, средна големина, в тон с обувките или дрехите. Имам една розова чанта, която комбинирам с розова риза или шал, защото розови обувки няма как да си купя просто  Crazy Но затова пък чантата много ме кефи!
Имам и няколко модела автентични етно-чанти (не знам доколко е правилно така да се изразя) - подаръци от близки в чужбина. Нося си ги с удоволствие на разходка и по-често през лятото.
Но наистина смяната на чантите ми е много дразнеща - редовно забравям да преместя нещо и най-често оставам без мокри кърпички или огледалце, например.
Виж целия пост
# 92
Привет на всички!
Чантите и обувките са ми мания Crazy
Размера-задължително голяма,за да побира всичко,което според мен е необходимо.Сменям чантата почти всеки ден,защото съм с различен тоалет,а за протокола имам само една черна,която почти не ползвам,защото никога не съм облечена цялата в черно.Предпочитам черно с бяло,с червено....Нямам предпочитания и за кожата,може и лак и изкуствена кожа.
Виж целия пост
# 93
Здравейте момичета! И аз се присъединявам към фенките  Hug
Много харесвам големи чанти, които да побират по възможност всичко Laughing
И за мен най-неприятно занимание  Simple Smile е да си местя пълнежа от едната чанта в другата и се замислям дали да не си взема един органайзер - сега рекламират по тв. Иначе нямам предпочитания за материята - важното е да ме грабне, а пък каквато и да е, все ще я комбинирам с някои обувки.
Много бързо ми омръзват чантите и обувките и затова предпочитам да не си купувам много скъпи, за да е по-често  Laughingт Wink
Виж целия пост
# 94
И аз много обичам чантите,и всеки ден ги сменям без проблем.Предпочитам средни към по-малки размери,че да са по подредени.Имам 10-12 чанти.
Виж целия пост
# 95
преди великото разчистване на вещите си което напражих на скоро (като ме прихване депресията мн оби4амда изхварлям и подарявам  Grinning) имах 32 чанти в  Shocked  Shocked  Shocked дори незнаех че са толкова , а и идея си нямам кога са се сабрали толкова много вярно имаше и доста старички модели  Laughing  Laughing  Laughing след разчистването ми останаха 12 от които ползвам 2-3  Laughing другите ги изподарих на приятелки , а които не бяха взети от никой ги сложих до контеинера в торби  Mr. Green МНОГО ОБИЧАМ ЧАНТИТЕ ДНЕС ДАЖЕ СИ ХАРЕСАХ ЕДНА  Grinning Grinning Grinning  самоче скоро няма да си я купя  Sad Sad Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 96
Проблемът с местенето от чанта в чанта го решавам като съм си сложила в един голям готин несесер по дребните неща. Иначе във всички чанти имам напускани химикалки, запалки, дъвки, които никога не местя. Която и да хвана - има си всичко в нея  Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Amorex, моля те , ще ми кажеш ли на коя фирма е тази чанта и дали може да се намери извън Русе, ако знаеш? Влюбих се  Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Много готина тема!

Обичам чанти, имам доста, но не съм ги броила.
Сменям според обувките, настроението, нещата за носене и дестинацията, в която отивам. Модата на чантите не е водеща в избора ми, но все пак гледам да не съм много далеч от нея.
По отношение на цветовете съм абсолютно консервативна - черно, кафяво, сиво (предимно за есенно - зимния период) и според цвета на сандалките за лятото. Обикновено белите сандалки комбинирам с някакви летни шарении. Задължително в гардероба ми има поне 1 раничка за комбиниране с маратонки.
По отношение на материята - еко-кожа предимно, но на бълг. марки (в Сф много трудно се намира ест. кожа под 100 лв) и плат.
Виж целия пост
# 99
ако в диапазона 60-100 лева е цената на чантата от изкуствена кожа, определено ще си купя за тези пари чанта от естествена кожа. моите струват съответно 67 лв., 91 лв. и 98 лв. ( купувани са в Русе). Бих казала нормално. Изкуствените кожи, които се предлагат в Бг, обикновено са лошо качество и след 3-4 носения започват да се изтъркват или закъсват  или нещо друго. Това е моето мнение.

То и аз бих разбира се, но не съм виждала естествена кожа под 100лв.  Sad
Ако някой знае къде има такива в София да казва...имам само една от естествена кожа, взета за 130, намалена от 250.

Аз съм от Видин и дори там не съм виждла чанта от естествена кожа под 120-130 лв. Обикновено са около 200 лв. навсякъде, където съм търсила - Бургас, Видин, София. Ако някой знае за Бургас чанти от естествена кожа на по-ниски цени, ще съм благодарна да каже. Намерих само едни модели в диапазона 45 - 65 лв., но бяха комбинация от естествена и изкуствена кожа, неустойчиви на пръв поглед при дръжките. Което пак е добър вариант - купих си такава за 65 и все още не мърда. Преди време си купих чанта, тип торба от еко-кожа, струваше 70 лв. - при ежедневно носене започна да ми се къса на втората седмица.  Rolling Eyes Вече предпочитам да си събирам пари за по-скъпото отколкото да рискувам. Или аз не случвам, или наистина не си струват изкуствените, но предпочитам вече да не купувам от тях.  Peace
Страхотни модели показвате!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 100
Здравейте, и от мен... Нова съм в този форум, и се надявам да ме приемете    bouquet  Praynig Имам следният въпрос- Къде в София има магазин на GUESS за чанти, бях идвала лятото и мисля, че видях в Serdika Center, но отваряйки страницата на мола в графата с магазнини не го открих, а ще идвам другия месец и много бих искала да си взема една чанта.... Благодаря предварително    bouquet Peace  Praynig  Wink
Виж целия пост
# 101
Да там точно има. Не работят с естествена кожа за чанти и са доста некачествени за цената си имай го предвид.
Виж целия пост
# 102
densi благодаря ти за ценния съвет   bouquet Hug ще го имам в предвид Peace
Виж целия пост
# 103
не знам за вас, но аз предпочитам да пазарувам директно от производителя. естествено, че като отиде в някой МОЛ или магазин на централната улица, чантата от естествена кожа с цена 98 лв. веднага скача на 250 лв. минимум. освен това не се захласвам излишно по разни там "недостижими" марки или пък такива, чиято цена ми е трудно да платя. и така с тази ми позиция вече имам доста хубави чанти от естестествена кожа, които не надвишават 100 лв. и успешно конкурират и Прада, и миумиу, и фенди и т.н. поне на мен много си ми харесват.
Виж целия пост
# 104
Да,и на мен са ми страст,заедно с обувките,часовниците,парфюмите #Crazy
Проблемът е,че няма вече къде да се слагат,а желанието за нови и нови не намалява!! Ще остъкляваме терасата и ще стане стая за чанти и обувки Grinning
Скоро ще покажа част от събраните до сега чанти Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия