Започнаха ранните записвания за Гърция 2010!

  • 22 460
  • 175
Цените са доста добри,за хотелите въобще няма да го коментирам
Ние резервирахме 5 дена за Гергьовден Crazy
http://www.sofialuxtravel.com/content/category/33/141/165/lang,bg/
Турист сървис също е пуснал офертата
Виж целия пост
# 1
Уха  Party запис  Mr. Green
с какво ще пътувате? какво е еко стая?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
еко стая е тъй наречената икономична стая-до асансьор,над ресторант и тн,които са най-евтини винаги и най-малки
Ние резервирахме с изглед към парка
Преди 2 години бяхме пак на Сани с такава оферта,само че бяхме във вилите,сега рехиме за хотела да видиме как ще е
Вилите са в другия край на курорта и бяха малко откъснати
Виж целия пост
# 3
Simple Smile  браво за информацията! Миналата година бяхме взели Еко стая , но ни сложиха в нормалната стая с градина, но ако се падне стаята над кухнята е ужас ,защото е малка и мирише на готвено.
Виж целия пост
# 4
И аз гледах офертите на Турист сървиз.
Ние сме влюбени в Сани бийч клуб.
Но големите отстъпки са , ако се резервира до края на декември. Sad
Много ми е рано да резервирам от сега за лятото. Thinking
Виж целия пост
# 5
... Много ми е рано да резервирам от сега за лятото. Thinking

Но пък ще имаш 6-7 месеца, през които да мечтаеш за отпуската  Mr. Green Аз от есента започвам да чакам следващото лято.
Виж целия пост
# 6
И аз гледах офертите на Турист сървиз.
Ние сме влюбени в Сани бийч клуб.
Но големите отстъпки са , ако се резервира до края на декември. Sad
Много ми е рано да резервирам от сега за лятото. Thinking
аз затова резервирах за май
И ние сме влюбени в Сани
Виж целия пост
# 7
аз затова резервирах за май
И ние сме влюбени в Сани
Оххх, завиждам ти.
А вие в хотела или клуба ходите?
И какви са температурите през месец май?
Ние ходим обикновено края на август.
Виж целия пост
# 8
в клуба,за първи път ще сме в хотела
май времето е страхотно,за къпане във морето не става за мен,защото съм зиморничева,но има хора,които се къпят
За плаж е приятно,а за разходки да не говориме
Виж целия пост
# 9
О, турист сървис ....мн съм доволна, с изключение, че трябваше да пътуваме със собствен транспорт..То пък така стана по - добре, защото си бяхме с личната кола и обиколихме целия полуостров...Бяхме в Океания клуб, жесток хотел, ПРЕПОРЧВАМ го, храната - великолепна!
Виж целия пост
# 10
аз понеже съм пътувала със софия лукшъри травел до Корфу мисля да се обърна към тях, но някой дали е има информация дали след нова година няма да паднат повече цените, защото тази година много рано ги пуснаха тези ранни записвания и аз като всички си мисля дали пък няма да се прецакам и да си резервирам сега пък после цените да паднат Twisted Evil и ако някой е проучил , защото виждам най- различни цени за тези ранни записвания, при коя агенция са най- ниски цените, защото накрая пак в един и същи хотел ще спим , но пък из нета се ширят цени всякакви MoneyБ
Виж целия пост
# 11
Според мен няма да паднат повече,защото просто ще се изчерпат
сега май са по-ниски от друга година
Тогава ги пускаха февруари и свършваха много бързо
Виж целия пост
# 12
Да, цените в момента са доста ниски, въпреки, че преди 3 година когато ние ходихме беше топ промо и двама за 4 нощ. ол инкл. 5* беше 399 лв LaughingСепер ник.ска цена, на следнващата година цените станаха двойни...
Виж целия пост
# 13
За Океания и миналата зима-пролет по-точно за февруари и март имаше страшно ниски промоции,но не намерихме време да го посетим
А съм сигурна,че е по-хубаво от Сани,живот и здраве и там ще отидеме
Виж целия пост
# 14
kaleia, миналата година за майските празници едни мои приятели бяха на цена 320 или 340 лв за 5нощи, така че ако се ръководим от тази цена миналата година беше по- ефтино, но тази година както виждам ще е по- скъпичко , но като гледам цените за Океяния пак за този перйод е много добра цена на 400 лева за 5нощи и на ол инклузив , а за Сани хотела е даже по- ниска и от миналата година 274 лева за 5нощувки и закуски и вечери. Само това е , че тлябва да преобразувам кемейният буджет , за да се включа в промоцията за ранно резервиране е плащане  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия