стискайте ми палци, моля!

  • 4 378
  • 120
момичета, утре - 4 октомври, отивам да ме оперират. ще ми режат злокачествен тумор от гърдата. вярвам, че добре ще си свършат работата с изрязването, но стискайте ми вие палци, моля! и дано хистологията на гадната бучка да е възможно най-благоприятна за мен и децата ми  Praynig...
ходете редовно на прегледи и си създайте навик да си самопреглеждате гърдите всеки месец!!!
Виж целия пост
# 1
момичета, утре - 4 октомври, отивам да ме оперират. ще ми режат злокачествен тумор от гърдата. вярвам, че добре ще си свършат работата с изрязването, но стискайте ми вие палци, моля! и дано хистологията на гадната бучка да е възможно най-благоприятна за мен и децата ми  Praynig...
ходете редовно на прегледи и си създайте навик да си самопреглеждате гърдите всеки месец!!!
Стискам палци и дано ти се раzмине химио и т.н. гадории  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 2
 Praynig всичко да мине успешно.....
Виж целия пост
# 3
 Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigМила дано вси4ко е добре,пиши като се вьрнеш от болницата Praynig Praynig Praynig Praynig.
Кьсмет
Виж целия пост
# 4
Наистина се моля всичко да мине успешно.  Хирирзите да си свършат работата перфектно, ти да се възстановиш бързо и да няма никакви негатични последствия. С теб сме Миз. Praynig
Виж целия пост
# 5
Успех  Praynig
Чакаме да пишеш добри новини.
Виж целия пост
# 6
Стискам палци Peace
Виж целия пост
# 7
Стискам палци! Успех!!!
Виж целия пост
# 8
С теб сме и стискаме палци цялото ми семейство и ще се  Praynig всичко да е наред/в което въобще не се съмнявам/.Успех!!!
Виж целия пост
# 9
Успех и много късмет и от мен, миз  Hug Praynig. Съжалявам за неприятния момент, през който преминаваш, но вярвай, че всичко ще бъде наред. Желая ти го от сърце  Hug
Виж целия пост
# 10
Господ напред,ти след него.Бъди оптимист,желая ти от сърце бързо възстановяване и хепи енд. Hug
Виж целия пост
# 11
стискам ти палци! успешна операция и бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 12
Моля се  Praynig и стискам палци за теб  Praynig
Вси4ко ще бъде наред. Бъди спокойна  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Стискам палци и се моля всичко да мине сполучливо!!! Praynig
После като се вьзстановиш пиши моля те по подробно как ти го откриха, от колко време си го имала, какво те е боляло, как да се самопреглеждаме ежемесечно, след каква вьзраст и всичко интересно и желателно да се знае по темата.
Още ведньж...стискам силно палци... Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 14
Стискам палци  и се  Praynig всичко да бъде наред! Дано да остане зад гърба ти като лош спомен! Ние сме с теб Hug!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия