Въпроси за яслите в Дианабад

  • 429
  • 2
Четох в Библиотеката, но не открих координати на ясли в Дианабад, така че моля модераторите да ме извинят.
Въпросите ми са следните:
1. Кои са яслите в Дианабад, къде се намират и какви са отзивите за тях?
2. Кога най-рано трябва да подам документи, за да има някакъв шанс до октомври другата година да се "класираме"?
3. На каква възраст най-рано приемат децата?
4. Изискават ли "спонсорство" и в какъв размер?
Много ви благодаря предварително   bouquet 
Виж целия пост
# 1
аз мога да кажа за една от яслите - тази в 49 одз "радост" (до 105 у-ще). габа ходеше в тази ясла в продъжение на година и половина. има две яслени групи - гъбка и калинка - и на двете учитеките са много добри. е, гъбките, са по-по-най-, ама аз съм пристрастна Grinning
чисто и тохпло е вътре, децата са винаги сухи, чисти, нахранени, нагушкани. имат доста играчки, учат песни и стихотворения, играят на двора винаги, когато времето позволява.
още няколко майки и поне един татко във форума могат да кажат мнението си за тази ясла, защото децата ни са били заедно там.
за документите - габа я приеха веднага - беше декември, когато за пръв път отидох да попитам и ми казаха, че няма проблем да я заведа веднага щом приготвим документите. сега обаче чух, че групите са доста пълни - най-добре да провериш на място какви са сроковете за записване.

спонсорство, дарение, подкуп, рекет - никой не е искал от нас. на една родителска среща решихме да съберем малко пари за играчки. всеки месец се носят хигиенни материали - сапун, салфетки и т.н., но това е  в рамките на няколко лева. аз лично съм носила и други неща - моливи, цветни хартии, играчки, покривки... но винаги е било по моя инициатива, никой никога не е очаква от мен повече от таксата и сапуните.

това е от мен. май отговаря поне на част от въпросите ти.
Виж целия пост
# 2
Ние сме във 2ра г рупа на 34 ОДЗ. Никакъв проблем със записването, никакво спонсорство - обичайните неща - тоалетна хартия и салфетки. Градината е голяма, двора е хубав, често излизат навън.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия