Какво ще кажете за Novynette?

  • 745
  • 1
Някой знае ли нещо за тези противозачатъчни таблетки, защото ми ги изписаха обаче като им гледам противопоказанията направо ми стана лошо. На мен ми ги изписаха защото съм получила в следсвие на бренноста някакъв хормонален дисбаланс  не ми е идвал цикъл вече 8 месеца (...съжалявам че ви занимавам с моите проблеми), а благодарение на това са се образували много кистичка на яйчниците. Ако някой има представа за какво става въпрос моля да ме светне защото незнам дали да откачам или не?
Виж целия пост
# 1
Не бива да се притесняваш, защото това са таблетки с ниско съдържание на хормони и страничните ефекти при тази група са сведени до минимум. А  и всички контрацептивни препарати имат  листовки, които са "пълни" с предупреждения, които за съжаление притесняват хората. Confused Това е начин за предпазване на фирмите производителки от проблеми...Всичко написано звучи много страшно наистина, но за щастие се случва рядко - много жени използват този начин на контрацепция без проблеми. А и при теб все пак препаратът е изписан не с цел предпазване от забременяване, а с лечебна цел! Не е задължително да продължаваш приемането му след като цикълът ти се възстанови. Довери се на лекаря си и ако усетиш нещо обезпокоително му съобщи. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия