Получихте ли семейни добавки за деца /детски/ този месец?- тема 10

  • 42 092
  • 755
Новата тема. Айде.
Виж целия пост
# 1
Скок и в новата тема.Ха да ни тръгне по вода.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Записвам се
Виж целия пост
# 3
 Peace
Виж целия пост
# 4
Дано да имаме късмет днес
Виж целия пост
# 5
Нова тема, нов късмет! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
zakuskata16 нмого свежо   - един път да се разсмея в тая тема   
А вие останалите стига сте се карали... Не ме интересуват пенсии, срокове, пощи... нищо освен детските и интеграционните!
Нямам интернет банкиране и не искам и да имам ... искам си полагащите се ни пари да си ги получавам в средата на месеца! Трябват ми тези пари - ДА , жизнено важно ми е! Ако някой не ме разбира - пожелавам му никога да не стига до това положение!
Със здраве...
Виж целия пост
# 7
valentina76 от къде имаш инфото за плевен?
Виж целия пост
# 8
 Praynig Peace
Виж целия пост
# 9
valentina76 от къде имаш инфото за плевен?
Връзки Mr. Greenта от там
Чакам стреличка по gsm , ама няма
Виж целия пост
# 10
http://bgpetition.com/finansovi-i-obrazovatelni-problemi-na-nash … e-deca/index.html
bsmama това ли е петицията ви ?
След като са казали ,че парите ще бъдат пуснати следващата седмица ,не разбирам какъв късмет очаквате за днес?
Настройте са края на следващата за да не се изнервяте излишно.
Виж целия пост
# 11
Той късмета не е само пари? Joy
Виж целия пост
# 12
Той късмета не е само пари? Joy
newsm10  Аз например чакам да ми се обадят за интервю за работа!!!!!!!
Виж целия пост
# 13
Дайте акъл как да се настрои човек да чака пари след седмица, които са му нужни за  вчера. Самовнушение и медитация дали помага, ясно е, че пистолети по форумите не утешават, ама как се постига примиряването с липсата.
Приемам всякакви съвети, дано не спамя кой знае колко темата и все пак...Мерси за съветите предварително! Не е сърказъм, напълно сериозна съм, защото е много отравящо душата това напрежение.
Виж целия пост
# 14
 
Дайте акъл как да се настрои човек да чака пари след седмица, които са му нужни за  вчера. Самовнушение и медитация дали помага, ясно е, че пистолети по форумите не утешават, ама как се постига примиряването с липсата.
Приемам всякакви съвети, дано не спамя кой знае колко темата и все пак...Мерси за съветите предварително! Не е сърказъм, напълно сериозна съм, защото е много отравящо душата това напрежение.
beer
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия