В момента чета...-2

  • 53 749
  • 731
Какво четете в момента?Споделете впечатления...  Flutter

линк към старата тема В момента чета...
Виж целия пост
# 1
Хайде да се запиша в новата тема  Heart Eyes
Чета "На изток от Рая" на Стайнбек.
Може да се сложи един линк в старата тема, че има нова.
Виж целия пост
# 2
И аз тук    bouquet
В момента чета първата книга от поредицата Споделящият нож на Бюджолд, Кръстът на Мориган на Нора Робъртс и Вдовиците от Истуик на Ъпдайк. Последната едвам ми върви, нещо не ми е интересна  Confused
Виж целия пост
# 3


"Хаваи" на Джеймс Мичънър - разказ за заселването на Хаваите от американските мисионери, за обичаите на местното население, за развитието на островите, за съжителството на расите и промените в отношенията им, за Втората световна война по тези места. Особено ме впечатли образът на мисионера-свещеник, който обича хавайците и се опитва да ги приобщи към своя Бог, но неговият Бог е жесток и тези родени "езичници" така или иначе са обречени.

Препоръчвам я тази книга-бавна,спокойна,увлекателна.Напомня на "Птиците умират сами".

Виж целия пост
# 4
"Усмивка почти" на Франсоаз Саган.
За пръв път чета книга от тази авторка. Събуди любопитството ми още в началото.
Виж целия пост
# 5
Цитат
В момента чета първата книга от поредицата Споделящият нож на Бюджолд, Кръстът на Мориган на Нора Робъртс и Вдовиците от Истуик на Ъпдайк. Последната едвам ми върви, нещо не ми е интересна 
Amidala, отзиви за Кръстът на Мориган?
Има ли я по книжарниците?
Виж целия пост
# 6
Amidala, отзиви за Кръстът на Мориган?
Има ли я по книжарниците?

Това е първата от трилогия, аз си ги поръчвам по интернет, има ги и трите.
Започнах я вчера и съм прочела две глави, та за отзиви по-натам.
Аз по принцип й харесвам стила на Нора Робъртс, макар че не съм прочела всичко излязло от нея, ама и тя бълва здраво, де  Wink
Виж целия пост
# 7
Рицарят на Шалион, Л.М. Бюджолд  Wink

Amidala харесва ли ти Споделящият нож?
Виж целия пост
# 8
Ами аз преполових Омайване, чете се лесно и бързо, макар че няма много действие, засега ми харесва.
Виж целия пост
# 9
За да се запиша, продължавам вамп вълната, макар и не точно, с "Град от кости". Много приятна книга, но по празниците не успях да чета достатъчно, а сега като почнах работа, варианта ми е само вечер. 
Виж целия пост
# 10
 Stop Започвам "Мираж" -Сохер Кашоги
Виж целия пост
# 11
Тази вечер започвам "Спасителят в ръжта" на Селиджър  Peace
Виж целия пост
# 12
"9,99 лв" на Фредерик Бегбеде. Peace
Виж целия пост
# 13
добро утро в новата тема.  Grinning
Виж целия пост
# 14
 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия