Звездите като малки

  • 1 511
  • 28
Аз лично припаднах от смях, много са сладки.

http://www.crazyrussian.com/02/entry_1470.php
Виж целия пост
# 1
 Laughing Laughing Някои направо са неузнаваеми като Брус Уилис, Джордж Клуни, Дженифър Анистон - каква пухкавичка е била  Hug, Никол Кидмън също за Памелката пък да не говоря, Робърт Де Ниро и той.......Боже ..........Ми кво очаквам . И звездите са били деца  Flutter Heart Eyes Grinning
Виж целия пост
# 2
Аз лично припаднах от смях, много са сладки.

http://www.crazyrussian.com/02/entry_1470.php
Миналата седмица ми мина преz мейла, много яки снимки  Joy Фреди Меркурий е трепач  Joy Hug
Виж целия пост
# 3
Биорг си е същия темерут,просто не може да я сбъркам  Crazy
Виж целия пост
# 4
Пък Рики Мартин ми прилича на Стейси на Мимката  Grinning
Виж целия пост
# 5
Аха, има неЩо такова. Grinning
Виж целия пост
# 6
Най_сладки са ми Кристина,Бритни,ДрЮ,Леонардо и Жан_Клод.
А пък Еминем е направо ужас Sick
Виж целия пост
# 7
Пък Рики Мартин ми прилича на Стейси на Мимката  Grinning
Йе , йе,ще му кажа кат се събуди  Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 8
Хе- хе, много яко Елфче! Много ми хареса!
А прочетохте ли коментарите отдолу Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Фреди Меркюри направо ме уби! То не бяха зъби то не беше чудо Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А Джулия Робъртс си е направо същата!
Хонде верно имат общи черти- рики и Стейси Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Виж целия пост
# 9
Най_сладки са ми Кристина,Бритни,ДрЮ,Леонардо и Жан_Клод.
А пък Еминем е направо ужас Sick

Що бе не е излязъл лошо на снимката- или по-точно в сравнение със това как изглежда сега там е 100 пъти по хубав(нормален)
А за Деми Мур кво ще кажете? На мене нещо не мо хареса...
Виж целия пост
# 10
малееее, с такъв интерес ги гледах. Деми Мур изби рибата, както и надутата  Никол Кидман  ooooh!, леко кошмарни са  Flutter  Whistling
Виж целия пост
# 11
Торне, Деми е меко казано страШни4ка Sick
аз пьк намирам прилика между Кими Райконен и мойто вескар4е, сьЩите руси , дьлги кле4ки на главата. Joy
Виж целия пост
# 12
Торне, Деми е меко казано страШни4ка Sick
аз пьк намирам прилика между Кими Райконен и мойто вескар4е, сьЩите руси , дьлги кле4ки на главата. Joy

Ми дай да го видим де! Да не те е страх да не ти го харесаме за зет Wink Wink Wink Wink Wink Wink, а? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 13
А защо не сложиха една снимка на Джон Траволта като малък Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
Да не ми закачате Деми,че ми е л/бимка  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия