Нещо ми става...!!?

  • 3 068
  • 34
Моми4ета май пак не сме успели с беб4ето Cry Цял ден ми е ло6о  Sick и корема запо4на да ме боли като 4е всеки момент 6те ми дойде CryЛо6ото е 4е ми 22-ри ден от цикъла  newsm78 #Crazy(а той от няколко месеца бе6е станал редовен 27-28 дни) Дори около 12-13 ден си имах признаците на ову-то ми  Rolling Eyes а сега ....не мога да го разбера тоя моя цикъл #Cussing out
Виж целия пост
# 1
....а и преди малко си махнах тампона (слагам си го заради силното бяло те4ение) и бялото съвсем леко розовее6е................. newsm78 И ме боолииии  Cry
Виж целия пост
# 2
ама постоянно ли ходиш с тампон?
Виж целия пост
# 3
Може пък да е имплантационно  Wink  Praynig
Ако не, другия месец...

А това с тампона и мен ме учуди  Thinking
Виж целия пост
# 4
не постоянно но като видя зор Wink някои път е доста силно а съм и на работа
Виж целия пост
# 5
абе вредно си е.... ако е толкова силно, бягай на доктор, не за тампон.
Виж целия пост
# 6
знам ходила сам и кжо ли не сме пили с мъжото и кво ли не съм си завирала ама си го има и тва си е Rolling Eyes според дофтора ми не е опасно newsm78
Виж целия пост
# 7
При мен последните два месеца имаше същата история. Идва ми със седмица по-рано от очакваното с болки, повръщане, ниско кръвно, направо кошмар. А преди това цикълът ми беше съвсем редовен и безболезнен. Притесних се, даже мислех че изхвърлям оплодената яйцеклетка (ако изобщо е възможно това), но накрая го отдадох на стреса и голямото желание за бебе. Сега чакам да ми дойде всеки момент, имам характерните усещания, макар че се чувствам добре и не ми е лошо, разбира се дано вместо червената армия дойде нещо друго Simple Smile.

Надявам се и при теб да е единствено на нервна почва или заради преходния сезон. Почивай си и хапвай силна храна. А за бялото течение - най-добре иди и на друг доктор.

Виж целия пост
# 8
Цикълът ми никога не е бли то4ен (освен последните2-3 месеца) но никога не ми е и закъснявало От няколко месеца запо4нах да си усещам и  ову-то М. винаги ми е била болезнена но не много обилна (даже ве4е не е 7 дни а 5 ) От този месец запо4нах и фолиевата к-на Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
 GrinningВсе още не ми е до6ло ама... newsm78 имам едно леко розовее6то бяло те4ение а преди никога не съм имала  Thinkingа и корема ве4е не ме боли Grinning Мислите ли 4е може да има нещо общо с имплантиране Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
а дано  Praynig
Виж целия пост
# 11
Извинявам се  Embarassedно само о6те не6то да питам При имплантация освен 4е може да се полу4и кървене то придружено ли е с болки като при М. newsm78 Вев4е 2-ри ден имам леки4ко розово те4ение и леки болки долу ниско но за мен това не е типи4но Никога не съм имала такива леки зацапвания преди М. а направо си ми идва (кафеникаво-4ервено и в по-голямо коли4ество)
Виж целия пост
# 12
Случва се. Но не е гаранция.
Виж целия пост
# 13
Да ти кажа честно и аз имам подобен проблем точно в момента. Аз не знам кога точно трябва да ми дойде тъй като откакто решихме да правим бебе всичко се обърка : един път 27 дни, един път 30. Сега имам леко зацапване, също необичайно за мен и ми е 27 ден. Тест отрицателен. Освен това от 1 седмица ужасно ми се гади и от време на време ми се вие свят. Не храня големи надежди тъй като май започвам да се побърквам с това бебеправене и все имам някакви симптоми, но сега като те чета си мисля че до последно трябва да се надяваме. Ако не стане този път, ще стискаме палци за следващия. Успех. 
Виж целия пост
# 14
Аз бях с такова розово течение този месец, 2 дена ми тече розово, после дойде М. за около половин ден и спря - незнам на какво се дължи, но не ми се беше случвало преди, а и тестовете ми са отрицателни! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия