Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 35

  • 48 216
  • 745
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Asda може да се плаща с Бг карти.
От Теско, поне доскоро, първата поръчка минаваше. Следващите обаче ги отказват под претекст, че артикулите са изчерпани/което разбира се не е така/.


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки

                                    
                                                            

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

Almuz  - Варна, Пловдив, Бургас                                       Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен  
Детство мое Пловдив                                                    Gab_Co София
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                         Алезар- Варна, Добрич
                                                                                  Brits Варна, Сф, Добрич                      
                          
                                          
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34
Виж целия пост
# 1
Първа.  Mr. Green
Засега се оглеждам да поръчам от Некст.
Утре ще отида на откриването на магазина им, да видя какви цени са обадили и ще докладвам.
Виж целия пост
# 2
Втора  Simple Smile
Аз съм в голямо чудене какъв номер гумени ботушки да поръчам за единия юнак, крачето му е 16 см, с 9-ка дали ще изкара и пролетта
Танче,   bouquet
Виж целия пост
# 3
  bouquet за авторката на темата,
И аз се стягам за Некста  Laughing, че много бързо свършват размерите  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Танче, благодаря!
Виж целия пост
# 5
Айде и аз на първа страницата Laughing
танче мерси за темата  bouquet
Взех си брошура за некста утре в мола с 15% намаление да видим дали изобщо ще я ползвам Joy
Виж целия пост
# 6
  bouquet
Виж целия пост
# 7
  bouquet
Виж целия пост
# 8
  bouquet
Виж целия пост
# 9
И аз тук в любимата ми напоследък темичка  Laughing ,за която благодарности на Танчето!

maeva0959,най-лесно да разбереш дали парите са блокирани или изтеглени е да се обадиш в картовия отдел на банката,дават информация и от кой сайт и на коя дата е станало Wink Аз на едната карта нямам интернет банкиране и така се осведомявам  Simple Smile

Втора  Simple Smile
Аз съм в голямо чудене какъв номер гумени ботушки да поръчам за единия юнак, крачето му е 16 см, с 9-ка дали ще изкара и пролетта
Според мен 9 ще е добре,може малко да му хлопат сега,но щом е и за пролетта,стават.
Виж целия пост
# 10
 Laughingхе хе вие каква инвазия сте подготвили на next-овци.Докато ошушквате красотите  не забравяйте за цените,защото ние тука ще чакаме да споделите.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Hug Танче

гледах, гледах в Теско- харесах няколко нещица за 10 паунда  Tired нещо съм се повредила

поръчката ми от Сейнсбъри все пак е тук и утре ще я получа  Whistling леко се притесних този път
Виж целия пост
# 12
  bouquet
Виж целия пост
# 13
Танче благодаря ти! newsm51
Искам да попитам някой поръчвал ли е чаршафи от Сейнсбъри,за да сподели как са като качество-помня,че от Асда не бяха от най-меките Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
......................
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия