Житен режим на Учителя Петър Дънов - 5 тема

  • 101 837
  • 724
# 720
Megan79,този път ще издържиш.Остава само да ''изключиш '' околната стреда и да си повярваш.
Колко хора открито не вярваха ,че могат ,а го направиха.А може би скрито са си вярвали.Ти знаеш слабите си места и ''подводните камъни''.А и условията ще са по-добри,защото ще се включат много хора.
И трябва да си намериш някого  или нещо много важно ,заради което си заслужава да издържиш.
  Успех от мен!
Виж целия пост
# 721
Благодра ти Solej  Hug
Виж целия пост
# 722
Megan79,нали знаеш как става в американските филми:падане ,ставанне,падане,ставане...успешен финал.
Няма да се даваш на американците... Simple Smile Grinning Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 723
Макар че Житният режим е вид ограничено хранене,той може да се прави при спазване на определени изисквания.Не бива някаква ваша цел да ви накара да го правите и след това да сте си навредили здравословно.Колкото и да ви се иска да сте като другите и да го направите успешно .Всеки си има условията.Колкото и да е тъжно понякога.Житният режим не е панацея за решаване на всяка цена /дори свързана със здравето/на различни проблеми.Той е едно от средствата за решаване на проблеми ,но при наличие на определени условия.
  ЗАТОВА ВИ МОЛЯ ДА СПОДЕЛЯТЕ ТУК,НА СЪОБЩЕНИЯ ИЛИ НА ЕЛЕКТРОННАТА МИ ПОЩА,АКО ИМАТЕ ПО-ТЕЖКИ ЗДРАВОСЛОВНИ ПРОБЛЕМИ.
  НЯМА ДА МИ Е ПРИЯТНО, АКО НЯКОЙ СИ НАВРЕДИ /ПО РАЗЛИЧНИ ПРИЧИНИ/.
 
Виж целия пост
# 724
Имаме си нова тема! Заповядайте в нея -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=563617.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия