Имуностимулантите - за, против и какви?

  • 78 964
  • 175
# 165
За всякакъв род имуно- говоря, не от такова или онакова естество, доста от децата, за които е писано в темата са под 3 години.
(на Иннааа също)
Виж целия пост
# 166
Питаш какво налага да се дават имуностимулотори-отговарям.
Виж целия пост
# 167
не питам, чудя се... не очаквам отговори, просто аз не бих но дете под 3 години давала.
Виж целия пост
# 168
Аз съм давала коластра, витамини. Защо не мога да ти отговоря, ако трябва да бъда честна. Страшно боледуване значи 2 месеца с налепи по гърлото, кашлица, сополи, температура, липсва на апетит, изпити 3 антибиотика  Confused
Виж целия пост
# 169
Аз лично залагам на изпитаните и пречистени продукти, които нямат, глутен. лактоза, захар и оцветитети и искам да имат Беда Глюкам, Коластра  и комлекс от витамни. Миналата година открих идеалния продукт които съсържа изброените вещества. Използвах ме го досега без прекъсване и съм изключително доволна.Под формата на прах е и няма вкус ,цвят и мирис и изсипвам директно в храната на децата и те въобще не разбират че пият някакър медикамент,което е огромен плюс за злояди деца като нашите, а ние със съпруга ми си ко разтваря и го приемаме директно. Наистина има страхотен ефект.
Виж целия пост
# 170
Аз лично залагам на изпитаните и пречистени продукти, които нямат, глутен. лактоза, захар и оцветитети и искам да имат Беда Глюкам, Коластра  и комлекс от витамни. Миналата година открих идеалния продукт които съсържа изброените вещества. Използвах ме го досега без прекъсване и съм изключително доволна.Под формата на прах е и няма вкус ,цвят и мирис и изсипвам директно в храната на децата и те въобще не разбират че пият някакър медикамент,което е огромен плюс за злояди деца като нашите, а ние със съпруга ми си ко разтваря и го приемаме директно. Наистина има страхотен ефект.

Какъв е този продукт?? Аз например съм много доволна от черен биз или бъзак - няма особенна разлика!
Виж целия пост
# 171
Жената е търг.представител на определена фирма и във всеки свой пост рекламира техните продукти уж като изпитани и невероятно качествени!Кой се върже-върже...незнам къде беше емотикона с дългия нос:)
Виж целия пост
# 172
Ако бях търговски представил както твърдите госпожо, че рекламирам определени продукти, щях да ги посочвам във всеки мой пост и щях да съм доста по-активна в "рекламирането". Българската психика е такава че като някой изкаже положително мнение за определени продукти и той има изгода от това. Но няма значение аз се чувствам поласкана, че следите мойте постове и всеки има право на собствено мнение. И ако сте обърнали внимание в предният си пост доре не съм опуменала името на продукта...
Виж целия пост
# 173
Ако бях търговски представил както твърдите госпожо, че рекламирам определени продукти, щях да ги посочвам във всеки мой пост и щях да съм доста по-активна в "рекламирането". Българската психика е такава че като някой изкаже положително мнение за определени продукти и той има изгода от това. Но няма значение аз се чувствам поласкана, че следите мойте постове и всеки има право на собствено мнение. И ако сте обърнали внимание в предният си пост доре не съм опуменала името на продукта...
моля да споделите как се казва този продукт?
Виж целия пост
# 174
Незнам какво е Опуменала(може би като много се пулиш на нещо),но съм 100%убедена,че си представител-работя с десетки такива и ми е пределно ясно за какво става дума.В случая се рекламирам всички невероятно качествене неща на определена фирма,която няма да задълбавам по постовете да диря коя е.Айде стига толкова безплатна реклама Laughing
Виж целия пост
# 175
Наистина нека да прекратим темата любезно  Ви моля , да не се заяждате и да отправяте безпочвени обвинения, има си модератори които следят дали има нарушения и не смятам че Вие сте човека които трябва да се намесва така грубо. Пожелавам Ви всичко добро и успех с работата Ви с представителите.
А що се отнася за продукта за мен наистина е добър и се казва Киндеримун.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия